کارگاه پیشگیری از آسیب‌های ورزشی کمر و لگن برگزار شد

کارگاه پیشگیری از آسیب‌های ورزشی کمر و لگن برگزار شد
صبح امروز و توسط دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی مرکز پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک، کارگاه غیرحضوری پیشگیری از آسیب های ورزشی کمر و لگن برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، کار تدریس این وبینار چهار ساعته که از 5 امتیاز حضور در آزمون ورودی دوره عالی مربیگری بدنساز آکادمی برخوردار بود، بر عهده دکتر علیرضا شهاب عضو دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی و فیزیوتراپ تیم ملی فوتبال بود.
از مهمترین موضوعاتی که دکتر شهاب در این کارگاه غیرحضوری به شرکت کنندگان ارائه کرد می توان به این موارد اشاره کرد: توضیح در خصوص مفصل ران و مفصل لگن و آسیب های شایع در این دو ناحیه، مدل های تشخیصی و تست های کلینیکی به منظور دستیابی به روش های پیشگیری از آسیب این دو ناحیه و همچنین دفورمیتی های مرتبط با این نواحی و تغییرات به وجود آمده در ناحیه کمر و لگن.
گفتنی است در پایان کارگاه مذکور که با هدف کاهش آسیب در نواحی حساس کمر و لگن، آشنایی و آگاهی بیشتر شرکت کنندگان با این مبحث و ارتقاء سطح عملکرد و افزایش طول عمر قهرمانی ورزشکاران برگزار شد، جلسه پرسش و پاسخی با حضور دکتر شهاب و 28 شرکت کننده ای که ترکیبی از ورزشکاران و مربیان بودند برگزار شد.
۱ آبان ۱۴۰۰ ۱۴:۵۶
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید