اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان در آکادمی ملی المپیک آغاز شد

اردوی تیم ملی والیبال نوجوانان در آکادمی ملی المپیک آغاز شد
۲۸ بازیکن دعوت شده به نخستین اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال نوجوانان در سال ۱۴۰۰ تمرینات خود را در آکادمی ملی المپیک آغاز کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، پس از برگزاری اردوهای انتخابی تیم ملی والیبال نوجوانان پسر که از بهمن ماه سال گذشته در گروه های 25 نفری و به میزبانی آکادمی ملی المپیک برگزار شد، در نهایت 28 بازیکن جواز حضور در نخستین اردوی این تیم در سال 1400 را کسب کردند.
طبق برنامه ریزی‌های  انجام شده پس از برگزاری دو مرحله اردوی آماده سازی،  از ۲۸ بازیکن دعوت شده ۱۰ نفر در دو مرحله آینده اردو را ترک می‌کنند و ادامه تمرینات از مرحله سوم  با ۱۸ بازیکن در آکادمی ملی المپیک و در دو نوبت صبح و بعد از ظهر زیر نظر مسعود آرمات پیگیری خواهد شد.
مسابقات والیبال قهرمانی نوجوانان جهان در سال ۲۰۲۱ طی روزهای دوم تا یازدهم شهریورماه سال جاری با حضور 20 کشور و به میزبانی تهران برگزار خواهد شد و تیم ایران به همراه تیم های ژاپن، کره جنوبی، چین تایپه و تایلند نمایندگان قاره آسیا در این رویداد را تشکیل می دهند.
لازم به ذکر است شرایط شیوع و گسترش ویروس کرونا در قاره آسیا، کنفدراسیون والیبال آسیا را مجاب کرد تا در سال گذشته مسابقات آسیایی در رده سنی نوجوان را برگزار نکند و به همین دلیل رده‌بندی جهانی سال 2019 آسیا ملاک حضور تیم‌ها در مسابقات قهرمانی جهان سال 2021 قرار گرفت.
اسامی بازیکنان دعوت شده به نخستین اردوی آماده‌سازی تیم ملی والیبال نوجوانان در سال ۱۴۰۰ به شرح زیر است:
پاسور: امیرحسین شریفی، فربد حق‌شناس، ایلشن داوودی‌پور، امیرحسین خانجانی، ماهان امانی، فرحان قلجائی، امیر رضا اولادی
قطر پاسور: امیر محمد حیدری‌زاد، امیر محمد گل‌زاده، سیاوش مردانی، مجتبی عزیزی
دریافت‌کننده قدرتی: یونس جوان، پوریا حسین خانزاده، مبین نصری، امیرحسین ساداتی، عرفان اصغرپور، علیرضا حمیدی، پوریا حسین‌پور، امیرمبین باجلانی
مدافع: یوسف کاظمی، اسماعیل محتشمی، محمد مهدی زرقان وطن، متین محمدزاده، عرفان نوروزی، شایان سپهری‌فرد
لیبرو: آرمین نادری، سجاد جلوداریان، سید علیرضا محمودیان
شایان ذکر است دکتر سید محمدکاظم واعظ موسوی مدیر مرکز روانشناسی ورزشی آکادمی ملی المپیک از آغاز این مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی والیبال نوجوانان به عنوان روانشناس به کادر این تیم اضافه شده است.
۱۶ فروردین ۱۴۰۰ ۱۳:۳۲
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید