برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه کاروان اعزامی به المپیک توکیو

برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه کاروان اعزامی به المپیک توکیو
جلسه اعضای دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی مرکز پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک، با محوریت برگزاری وبینار بین المللی و کارگاه های آموزشی ویژه کاروان اعزامی ایران به المپیک توکیو برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، در این جلسه که صبح امروز و به صورت وبینار برگزار شد، حاضرین در خصوص تاریخ و اسامی دعوت شدگان وبینار بین المللی پیشگیری از آسیب های ورزشی که با حضور اساتید برجسته خارجی این مبحث برگزار خواهد شد به بحث و تبادل نظر پرداختند.
برگزاری کارگاه های آموزشی ویژه اعضای کاروان اعزامی ورزش ایران به بازی های المپیک توکیو و همچنین برگزاری دو کارگاه با عناوین بی ثباتی مچ پا و همسترینگ (ویژه عموم) که از امتیاز حضور در دوره عالی مربیگری بدنساز آکادمی ملی المپیک برخوردار است، از دیگر مباحثی بود که اعضای دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی در این جلسه به آن پرداختند.
گفتنی است دکتر محمد حسین علیزاده مسئول دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی آکادمی، دکتر مصطفی زارعی استادیار دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه شهید بهشتی، دکتر سید‌شمس‌الدین تقوی مدیر مرکز پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک، دکتر الهام شیرزاد و خانم پریسا نمازی دبیر دپارتمان مذکور حاضرین در جلسه را تشکیل دادند.

۲۳ مهر ۱۳۹۹ ۱۴:۰۴
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید