مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون هاکی برگزارشد

مجمع عمومی و سالیانه فدراسیون هاکی برگزارشد
مجمع عمومی فدراسیون هاکی صبح امروز با حضور عبدالحمید احمدی به عنوان رئیس مجمع، پیمان فخری نماینده کمیته ملی المپیک، بهرام قدیمی رئیس فدراسیون و دیگر اعضای مجمع به صورت حضوری و وبینار در سالن اجتماعات آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، با توجه به مشکلات ناشی از شیوع ویروس کرونا و وضعیت قرمز در بعضی از استان‌های کشور و با عنایت به تأکید مهدی علینژاد معاونت توسعه ورزش قهرمانی و حرفه ای وزارت ورزش و جوانان، فدراسیون هاکی، آکادمی ملی المپیک را با توجه به زیرساخت‌هایی که در اختیار دارد، برای برگزاری مجمع عمومی و سالیانه خود انتخاب کرد.
در همین راستا و با دعوت دبیر مجمع، روسای هیأت‌های استانی در ادارات کل ورزش و جوانان استان مربوطه به صورت وبینار دراین مجمع شرکت کرده وسایر اعضای مقیم تهران با رعایت پروتکل‌های بهداشتی، درسالن استاد فارسی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
ارائه گزارش عملکرد فدراسیون هاکی در سال 1398 توسط رئیس فدراسیون، ارائه و بررسی گزارش حسابرسی، گزارش مالی و گزارش بازرس فدراسیون در سال 98 و بررسی برنامه عملیاتی و بودجه سال 1399 از مهمترین موضوعاتی بود که در این مجمع به آن پرداخته شد.
۷ مهر ۱۳۹۹ ۱۲:۰۴
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید