مشارکت آکادمی ملی پارالمپیک در برگزاری همایش آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک

مشارکت آکادمی ملی پارالمپیک در  برگزاری همایش آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک
دکتر محمدرضا محمودخانی مسئول آکادمی ملی پارالمپیک در رابطه با همکاری این آکادمی با آکادمی ملی المپیک در برگزاری هر چه با شکوه تر همایش آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک توضیحاتی را ارائه داد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، دکتر محمودخانی در خصوص همکاری های صورت گرفته در رابطه با برگزاری همایش مذکور گفت: در گذشته بیشتر فعالیت های آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک متوجه حوزه المپیک بوده است اما طی سال 98 و با افزایش تعامل ها و رویکرد مثبتی که در بین روسای کمیته ها و آکادمی های المپیک و پارالمپیک ایجاد شد، ضمن استقرار دفتر آکادمی ملی پارالمپیک در این مجموعه ما وارد فرآیند جدیدی شدیم که ماحصل آن توسعه همکاری های دو طرف در توسعه فعالیت های مشترک است که همایش مذکور یکی از موارد همکاری مشترک می باشد.

دکتر محمودخانی در ادامه گفت: با پیشنهاد دکتر رضا قراخانلو رئیس پیشین آکادمی ملی المپیک و مشاور رئیس کمیته ملی المپیک در خصوص همکاری دو آکادمی در برگزاری همایش مذکور که با استقبال دکتر علی‌نژاد مسئول دبیرخانه همایش همراه شد، بخش پژوهش آکادمی ملی پارالمپیک اقدام به هماهنگی های لازم در خصوص معرفی سخنرانان این حوزه برای هر نشست (با توجه به موضوع اصلی) و همچنین دعوت از مدعوین و مخاطبین پارالمپیک جهت شرکت در همایش نمود.

مسئول آکادمی ملی پارالمپیک در رابطه با سخنرانان معرفی شده از سوی این آکادمی و مباحثی که توسط این اساتید در همایش آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک ارائه خواهد شد گفت: ملاحظات تمرینی در ورزشکاران پارالمپیکی توسط دکتر محمد فشی، رسانه ها و ورزش های پارالمپیکی توسط دکتر سارا کشگر، ملاحظات پزشکی ورزشی در ورزشکاران پارالمپیکی توسط دکتر امیر حسین براتی و جنبش پارالمپیک و سازمان های پارالمپیکی توسط دکتر سیما لیموچی موضوعاتی است که در بخش پارالمپیک ارائه می گردد. همچنین هادی رضایی دبیر اجرایی کمیته ملی پارالمپیک به عنوان یکی از اعضای نشست تاریخ شفاهی ورزش ایران در این همایش حاضر خواهد بود.

شایان ذکر است همایش آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک طی روزهای 16 و 17 بهمن ماه 1398 و با حضور مسئولان، مدیران، صاحب نظران، مربیان و ورزشکاران در محل آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار می‌شود.

علاقمندان جهت آشنایی بیشتر با شرایط ثبت نام و نحوه حضور  در همایش مذکور می توانند به آدرس زیر مراجعه نمایند:

http://academy.olympic.ir/fa/news/3394
۱۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۳:۵۶
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید