برگزاری دوره آموزشی ویژه مربیان بدنساز فدراسیون های ورزشی

برگزاری دوره آموزشی ویژه مربیان بدنساز فدراسیون های ورزشی
اعضای دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی آکادمی ملی المپیک با حضور در مرکز پزشکی ورزشی این آکادمی تشکیل جلسه دادند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، در این جلسه اعضای دپارتمان در مورد برگزاری دوره آموزشی پیشگیری از آسیب های ورزشی با عناوین پیشگیری از آسیب و جنبه های روانشناختی پیشگیری از آسیب های ورزشی ویژه مربیان بدنساز فدراسیون های ورزشی و مباحثی که در این دوره و کارگاه آموزشی تدریس خواهد شد به بحث و تبادل نظر پرداختند.
همچنین اعضای جلسه در خصوص تاریخ برگزاری بازدید علمی دانشگاهی دانشجویان آسیب شناسی ورزشی و حرکات اصلاحی از آکادمی ملی المپیک به توافق رسیدند.
مقرر شد این دانشجویان در دو گروه ارشد و دکتری در تاریخ یکم آبان ماه از کلیه مراکز آکادمی ملی المپیک اعم از مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی، کتابخانه، مرکز اسناد و تاریخ شفاهی، روانشناسی ورزشی، مرکز پزشکی ورزشی و مرکز تمرینات آبی بازدید کرده و از نزدیک با نحوه خدمات رسانی این مراکز به ورزشکاران و مربیان تیم های ملی آشنا شوند.
گفتنی است دکتر محمد حسین علیزاده مسئول دپارتمان پیشگیری از آسیب های ورزشی آکادمی، دکتر مصطفی زارعی استادیار دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه شهید بهشتی، دکتر سید‌شمس‌الدین تقوی مدیر مرکز پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک، دکتر علیرضا شهاب عضو کمیسیون پزشکی فدراسیون فوتبال و خانم مهدیه پیرانی دانشجوی دکترای آسیب شناسی ورزشی اعضای جلسه را تشکیل دادند.

۳۰ شهریور ۱۳۹۸ ۱۴:۴۸
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید