دو و میدانی کاران ناشنوا در راه المپیک2013 صوفیه

دو و میدانی کاران ناشنوا در راه المپیک2013 صوفیه
دو و میدانی کاران ناشنوا در آکادمی تست دادند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، تیم ملی دو ومیدانی ناشنوایان ایران در ماده پرش ارتفاع و پرش سه گام با حضور در مرکز سنجش و قابلیت های جسمانی تست آمادگی جسمانی دادند تا از آخرین وضعیت بدنی خود آگاه شوند.
امید عباسی نیک مربی پرش و مواد مختلط دو و میدانی کاران گفت: سعی و تلاش ما این است که تیم را آماده رقابت های المپیک 2013 بلغارستان که مردادماه سال آینده برگزار می شود نماییم، ولی خوب قبل از آن نیاز به این داریم که بچه ها را از هر لحاظ به مرز آمادگی برسانیم به همین منظور اولین مرحله از اردویمان را از یکم بهمن ماه درمجموعه سلمان فارسی آغاز کردیم که تا 12 بهمن ادامه دارد.
وی در خصوص بازیهای پیشرو گفت: ما مسابقات دهه فجر و بعد از آن تورنمنت پنج جانبه را در پیشرو داریم که قرار است با حضور روسیه، اوکراین، ایران و دو کشور دیگر برگزار می شود.
محمد هادی صالحی که نفر سوم المپیک در سال 2009 و نفر اول در بازیهای آسیایی قطر در سال 2012 به همراه یاشار وقار نوزده ساله که به تازگی به عضویت تیم ملی در آمده دو ملی پوش ایران می باشند که صبح ها در مجموعه آفتاب انقلاب و مجموعه سلمان فارسی و عصر ها هم در مجموعه ورزشی شهید شیرودی تمرینات خود را پی گیری می کنند.
۳ بهمن ۱۳۹۱ ۱۶:۳۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید