پایان ثبت نام دوره‌های علمی - تخصصی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک / دویست مربی ثبت نام کردند

پایان ثبت نام دوره‌های علمی - تخصصی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک  /   دویست مربی ثبت نام کردند
ثبت‌نام در دوره‌های علمی - تخصصی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک پایان یافت .
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، با پایان یافتن ثبت نام دوره‌های آموزشی نزدیک به دویست مربی ثبت نام کردند.
این دوره با هدف ارتقاء و توسعه علمی منابع انسانی پایدار در ورزش قهرمانی کشور و نقش مهم آنان در آماده سازی و موفقیت قهرمانان و تیمهای ورزشی، از سوی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار می شود.
تربیت مدیر رویدادهای ورزشی ملی و بین المللی، ماساژور ورزشی ومربی بدنساز سه دوره ای است که با حمایت کمیته ملی المپیک برگزار می گردد.
با پایان مهلت ثبت نام، در دوره تربیت مربی بدنساز 140 نفر، دوره تربیت مربی رویدادهای ملی و بین‌المللی 50 نفر و ماساژور ورزشی 40 نفر شرکت کردند.
شرکت کنندگان در دور دوم این کلاسها همگی از مربیان فدراسیون های ورزشی می باشند.
ارائه معرفی نامه و گواهی سابقه کار از فدراسیون ها ی ورزشی، انجام آزمونهای ورودی و مصاحبه و شرکت در تنها یکی از دوره های آموزشی از جمله شرایط حضور  در این دوره ها می باشد.
زمان برگزاری دوره مدیر رویدادهای ورزشی ملی و بین المللی  23 آبان لغایت 5 آذر ،  ماساژور ورزشی از  15 آذر لغایت 30 آذر و مربی بدنساز از 21 آذر لغایت 3 دی ماه خواهد بود.
لازم به ذکر است آزمون ورودی دوره‌ مدیر رویدادهای ورزشی ملی و بین المللی صبح روز پنجشنبه 30 مهرماه ساعت 10 لغایت 12 برگزار خواهد شد. سوالات به صورت تشریحی و تستی خواهد بود.
شایان ذکر است مصاحبه حضوری این دوره نیز هفتم آبان ماه برگزار خواهد شد.
۲۹ مهر ۱۳۸۸ ۰۹:۴۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید