بانوان هندبالیست در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک

بانوان هندبالیست در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک
ورزشکاران دعوت شده به نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی هندبال بانوان در رده سنی بزرگسالان با حضور در آکادمی ملی المپیک تست آمادگی جسمانی دادند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، پس از پایان هجدهمین دوره لیگ برتر هندبال بانوان باشگاه‌های کشور که اردیبهشت ماه و با قهرمانی تیم سنگ آهن بافق همراه بود، کادرفنی تیم ملی اقدام به دعوت از 18 بازیکن برتر این مسابقات به نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی این تیم کرد.
ورزشکاران حاضر در دور جدید اردوهای آماده سازی هندبال بانوان، صبح امروز در آغاز اردوهای آماده سازی خود و به جهت شناخت بیشتر کادرفنی از شرایط آمادگی جسمانی دعوت شدگان به اردو، در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
به گفته خانم خدیجه قانع مربی این تیم، پس از بازگشت تیم ملی هندبال جوانان که بامداد فردا به منظورحضور درمسابقات قهرمانی هندبال جوانان آسیا عازم کشور هنگ کنگ هستند، نفرات جدیدی از این تیم به اردوی بزرگسالان اضافه خواهند شد.
گفتنی است تمرینات تیم ملی هندبال در این مرحله از اردوها در دو نوبت صبح و بعدازظهر در تالار هندبال (مجموعه ورزشی انقلاب تهران) پیگیری می شود.

 

۶ تیر ۱۴۰۲ ۱۱:۲۳
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید