برای حضور قدرتمند در بازیهای آسیایی : هشتمین مرحله از اردوی آماده سازی کبدی کاران با آزمونهای آکادمی ملی المپیک آغاز شد

برای حضور قدرتمند در بازیهای آسیایی :  هشتمین مرحله از اردوی آماده سازی کبدی کاران با آزمونهای آکادمی ملی المپیک آغاز شد
اعضاء تیم ملی کبدی در آغاز هشتمین مرحله از اردوی آماده سازی زیر نظر کادر فنی این تیم در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.

به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، کادرفنی تیم ملی کبدی به منظور حضور قدرتمند در بازی های آسیایی هانگ ژو و همچنین مسابقات قهرمانی آسیا، اقدام به دعوت از 20 بازیکن برای حضور در این دوره  از اردوهای آماده سازی کردند.

این نفرات از روز شنبه نهم اردیبهشت ماه اردوی شبانه روزی خود را در تا تاریخ 21 اردیبهشت ماه در آکادمی ملی المپیک آغاز کردند.
درآزمون‌های صبح امروز مرکز سنجش، دعوت شدگان به این اردو که متشکل از نفرات شاخص قبل، لژیونرها،  نفرات برتر قهرمانی کشور، دسته یک ساحلی و نفراتی که در اردوی قبل عملکرد مثبتی داشتند می باشند شرکت داشتند.
محمد رضا شادلو ، محمد معین نبی بخش، محمد میرزایی، میثم عباسی، محمد قربانی، علیرضا میرزاییان، میلاد جباری، امین قربانی، رضا میرباقری، سعید غفاری، حیدر علی اکرامی، امیر محمد ظفر داشن، احمدرضا عسگری، وحید رضایی مهر ، محمدرضا کبودر آهنگی، محسن مقصود لو، محمدکاظم ناصری، امیر حسین بسطامی، معین شفقی و رضا میرباقری 20 ورزشکار دعوت شده به اردوی مذکورمی باشند که پس از پایان اردوهای تمرینی و با صلاحدید مربیان 12 نفر از آنها بعنوان نفرات اصلی در ترکیب نهایی انتخاب خواهند شد.

لازم به ذکر است علاوه بر غلامرضا مازندرانی سرمربی این تیم، وحید خراقانی به عنوان کمک مربی، وجیه الله شهری به عنوان مربی بدنساز و روح الله آقاسی به عنوان سرپرست دیگر اعضای کادرفنی و سرپرستی این تیم را تشکیل می دهند.

شایان ذکر  است مسابقات قهرمانی آسیا در کشور کره جنوبی و بازیهای آسیایی هانگژو چین در مهرماه مهمترین رقابتهای پیش روی کبدی کاران در سالجاری می باشد.

۱۰ اردیبهشت ۱۴۰۲ ۱۳:۰۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید