اعضای تیم ملی تنیس بانوان تست دادند

اعضای تیم ملی تنیس بانوان تست دادند
ورزشکاران حاضر در اردوهای آماده سازی تیم ملی تنیس بانوان با حضور در آکادمی ملی المپیک تست آمادگی جسمانی دادند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، 5 عضو تیم ملی تنیس بانوان زیر نظر دکتر ندا نوریان سرمربی این تیم، در تستهای 14 گانه مرکز سنجش و توسعه قابلیتهای جسمانی آکادمی حضور یافتند.
لازم به ذکر است ملی پوشان تنیسور خود را برای حضور در مسابقات بیلی جین کینگ کاپ مالزی 2022 آماده می کنند. 
گفتنی است ۵ نفر برتر مسابقات کشوری از سوی کادرفنی تیم ملی تنیس بانوان به اردوهای آماده سازی و تمرینات این تیم که از امروز سوم مردادماه در هتل اسپیناس تهران آغاز می شود راه پیدا کرده اند.
این اردو تا 13 مردادماه ، قبل از اعزام به مسابقات کاپ آسیا- اقیانوسیه ادامه خواهد داشت.
مشکات الزهرا صفی، درسا چراغی، ملینا زنجانی، یاسمن یزدانی و مهرانه ظهوریان به عنوان ورزشکار، سپیده توکلی بدنساز، مهردخت اربابی سرپرست تیم و دکتر رضوانی به عنوان روانشناس اعضای کادر سرپرستی و فنی این تیم را تشکیل می دهند.
مسابقات تنیس بیلی جین کینگ کاپ در گروه ۲ منطقه آسیا - اقیانوسیه در سال ۲۰۲۲ از 17 مردادماه در دو کشور مالزی و تاجیکستان برگزار می شود.
کشورهای حاضر در این مسابقات به دو بخش A و B تقسیم می شوند که تیم های حاضر در گروه A از ۱۷ مرداد ماه در مالزی و تیم های حاضر در گروه B از ۳۱ مرداد در تاجیکستان به مصاف حریفان خود می روند.
شایان ذکر است کشورهای ازبکستان، چین تایپه، سنگاپور، پاکستان، تایلند، ترکمنستان، سریلانکا، هنگ‌کنگ، عمان، مالزی، ایران، گوام، جزایر پاسفیک، مغولستان، ویتنام، تاجیکستان، لبنان، کامبوج، عراق، ماکائو، مالدیو، برونئی، و لائوس در این دوره از رقابت ها حضور دارند.
۳ اَمرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۱۸
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید