کارگاه آموزشی ویژه فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی

کارگاه آموزشی ویژه فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی
آکادمی ملی المپیک پیرو برنامه های توسعه ارزش های المپیک میان جامعه ورزش کشور، پس از درخواست فدراسیون کونگ فو هنرهای رزمی کارگاه آموزشی را ویژه این فدراسیون برگزار کرد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، پیرو درخواست فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی، بخش توسعه ارزش های آکادمی ملی المپیک (OVEP) کارگاه آموزشی غیرحضوری را با موضوع آشنایی با ساختار و ارزش های المپیک ویژه مربیان و ورزشکاران فدراسیون مذکور برگزار کرد.
خانم ناهید کریمی مدیر پژوهش و مسئول توسعه ارزش ها در آکادمی ملی المپیک و آقای دکتر جمشید جلیلوند، از فارغ التحصیلان دوره های تخصصی ارزش های المپیک آکادمی و استاد دانشگاه فرهنگیان مدرسان این دوره را تشکیل دادند که با طرح مباحث تئوری، نمایش فیلم و پرسش و پاسخ کارگاه مذکور را هدایت کردند.
بخش توسعه ارزش های المپیک آکادمی ملی المپیک تلاش می کند ضمن توسعه برنامه های این بخش در میان جامعه ورزش، معلمان، دانشجویان و دانش آموزان، برنامه های ویژه ای نیز برای متقاضیان و علاقمندان به این مبحث داشته باشد.
شایان ذکر است امکانات نرم افزاری و سخت افزاری لازم برای برگزاری این کارگاه غیرحضوری بر عهده فدراسیون کونگ فو و هنرهای رزمی بود.


۹ دی ۱۳۹۹ ۱۳:۰۵
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید