چهارمین کارگاه آموزشی ویژه سرپرستان و مربیان اعزامی به بازی های المپیک 2020 برگزار شد

چهارمین کارگاه آموزشی ویژه سرپرستان و مربیان  اعزامی به بازی های المپیک 2020 برگزار شد
صبح امروز و با حضور سرپرستان و مربیان اعزامی به بازی های المپیک 2020 توکیو، چهارمین کارگاه آموزشی ویژه این نفرات در آکادمی ملی المپیک برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، از نخستین جلسه هماهنگی برگزاری کارگاه های آموزشی برای کاروان اعزامی به المپیک 2020 که با حضور مدیران کمیته ملی المپیک و آکادمی ملی المپیک برگزار شد، بیش از یک سال گذشت.
پس از برگزاری جلسات متعددی که در خصوص عناوین و چگونگی ارائه خدمات آموزشی به تیم‌های اعزامی به این رویداد مهم ورزشی برگزار شد، نخستین کارگاه مذکور که اختصاص به مباحثی نظیر روان‌شناسی ورزشی و برنامه‌نویسی تمرین داشت، در ابتدای شهریورماه 98 برگزار شد.
در ادامه سرپرستان و مربیان اعزامی به توکیو در دو کارگاه دیگر که در زمینه تغذیه ورزشی، علم تمرین، آشنایی و چگونگی استفاده از امکانات IT در دهکده بازی ها برگزار شد حضور یافتند.
 از ساعت 9 صبح امروز نیز چهارمین کارگاه آموزشی که به دو مبحث تمرینات فانکشنال و مسئولیت‌های حقوقی سرپرستان و مربیان اعزامی به المپیک  اختصاص  داشت، به ترتیب توسط دکتر مرتضی بهرامی نژاد و دکتر حسین آقایی نیا به شرکت کنندگان کارگاه ارائه شد.

۱۵ بهمن ۱۳۹۸ ۱۱:۲۰
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید