جهت حضور در مسابقات ورزشی نظامیان جهان (سیزم):

آخرین جلسه تمرینی اردونشینان تیم ملی جودو نیروهای مسلح برگزار شد

آخرین جلسه تمرینی اردونشینان تیم ملی جودو نیروهای مسلح  برگزار شد
ورزشکاران اعزامی تیم ملی جودو نیروهای مسلح به مسابقات ورزشی نظامیان جهان، آخرین جلسه تمرینی خود را پیش از اعزام به مسابقات مذکور در آکادمی ملی المپیک برگزار کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، اعضای تیم ملی جودو نیروهای مسلح که از اواخر خردادماه 1398 و به میزبانی تهران تمرینات آماده سازی خود را برای حضور در مسابقات سیزم آغاز کرده اند، صبح امروز آخرین تمرین خود را پیش از اعزام به چین محل برگزاری این رقابت ها برگزار نمودند.
محمدرضا صدیقی و قاسم نوری زاده در وزن منفی 66 کیلوگرم، پوریا شکری در وزن منفی 73 کیلوگرم، تورج چناری در وزن منفی 81 کیلوگرم، ایمان نیک اقبال و محمد کوهستانی در وزن منفی 90 کیلوگرم، مجید حسنی در وزن منفی 100 کیلوگرم و مصطفی آهن فروش و حمیدرضا ملک زاده در مثبت 100 کیلوگرم جودوکاران اعزامی به مسابقات ورزشی نظامیان جهان را تشکیل می دهند.
همچنین اسامی کادرفنی، سرپرستی و داور اعزامی به این مسابقات به شرح زیر است:
دکتر نجفی پور (سرپرست تیم)، محمد مجلسی (سرمربی)، عزت الله صدیقی (مربی)، علیرضا حسین زاده (داور)، حمیدرضا دالایی و بهرام دهخواری (نمایندگان وزارت دفاع).
شایان ذکر است روز شنبه 20 مهرماه، امیر پیامبری رئیس تربیت بدنی نیروهای مسلح، ضمن حضور در آکادمی ملی المپیک با ورزشکاران و کادر تیم ملی جودو اعزامی به مسابقات ورزشی نظامیان جهان دیدار و گفتگو کرد.
لازم به ذکر اعضای تیم سه شنبه 23 مهرماه به چین اعزام خواهند شد تا طی روزهای 27 مهر در مسابقات تیمی و 29 لغایت 30 مهر در مسابقات انفرادی شرکت کنند.
۲۲ مهر ۱۳۹۸ ۱۴:۲۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید