اردونشینان تیم ملی جودو نیروهای مسلح تست دادند

اردونشینان تیم ملی جودو نیروهای مسلح تست دادند
ورزشکاران اردونشین تیم ملی جودو نیروهای مسلح، برای دومین بار در سال جاری در آزمون‌های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، پس از انجام مسابقات انتخابی و درون اردویی تیم ملی جودو نیروهای مسلح که روز گذشته با حضور 25 جودوکار اردونشین در مجموعه ورزشی الغدیر تهران برگزار شد، در نهایت 18 ورزشکار برتر جواز حضور در ادامه اردوهای آماده سازی این تیم را کسب کردند.
این نفرات که از 19 تیرماه سومین مرحله از اردوهای آماده سازی خود را آغاز کرده اند، صبح امروز به منظور ارزیابی آمادگی جسمانی خود، در حضور حسین برغمدی مربی و حیدر محمدی مربس بدنساز تیم ملی جودو نیروهای مسلح در آزمون های آمادگی جسمانی مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی شرکت کردند.
برغمدی در رابطه با اردوهای این تیم گفت: اعضای تیم که پیش از این نیز در تاریخ سوم تیرماه و در دومین مرحله از اردوهای آماده سازی خود در این آزمون ها حضور یافته بودند، اردوهای ناپیوسته خود را تا روز اعزام به محل برگزاری المپیک نظامیان جهان در تهران پیگیری خواهند کرد.
برغمدی افزود: ما در هر مرحله از اردوهای آماده سازی که تا مهرماه سال جاری ادامه خواهد داشت، مسابقات انتخابی را برگزار می کنیم تا در نهایت به ترکیب اصلی 7 نفره و اعزامی به چین محل برگزاری رویداد ذکر شده برسیم.
وی در پایان از تلاشهای امیر دکتر نجفی پور رئیس هیأت جودو نیروهای مسلح تشکر کرد و گفت: در مدت کمی که ایشان سکان هدایت هیأت جودو را بر عهده گرفته اند تغییرات خیلی خوب و محسوسی از جهت کیفیت برگزاری اردوها و همچنین پیشرفت در زیر ساخت ها شاهد بوده ایم.
اسامی کادرفنی این تیم به شرح زیر است:
محمدحسن مجلسی سرمربی، حسین برغمدی، علیرضا حسین زاده، محمد خواجه بافقی، عزت صدیقی و رضا باقری مربی و حیدر محمدی مربیان بدنساز.
کیوان مهدی زاده، رضا رشیدی، رضا رضایی، سهیل جمال آبادی، کاویان بیرانوند، قاسم نوری زاده، ایمان نیک اقبال، محمد صدیقی، محمد صدیقی، عمران قراگوزلو، آرش قربانی، حمیدرضا ملک زاده، پوریا شکری، مجید حسنی، محمد صیدآبادی، محمد کوهستانی، محمدعلی ذاکری و علی زروندی اردونشینان تیم ملی جودو نیروهای مسلح را تشکیل می دهند که صبح امروز در آزمون های ذکر شده شرکت کردند.
هفتمین دوره المپیک ورزشی نظامیان جهان (سیزم) اواخر مهر‌ماه سال جاری و به میزبانی کشور چین برگزار خواهد شد.
۲۲ تیر ۱۳۹۸ ۱۳:۵۸
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید