به منظور حضور در یونیور سیاد 2019 ایتالیا:

به منظور حضور در یونیور سیاد 2019 ایتالیا: تکواندوکاران دختر تست دادند

به منظور حضور در یونیور سیاد 2019 ایتالیا: تکواندوکاران دختر تست دادند
هوگوپوشان اردونشین تیم ملی تکواندو دانشجویان دختر در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، پس از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی تکواندو دختران که جهت حضور در مسابقات یونیور سیاد 2019 ایتالیا، اواخر بهمن ماه سال گذشته و از بین 51 مدعی پوشیدن پیراهن تیم ملی برگزار شد، 14 هوگوپوش جواز حضور در اردوهای آماده سازی این تیم را کسب کردند.
در ادامه و با برگزاری دومین مرحله از مسابقات انتخابی که در تاریخ دوم اردیبهشت 1398 و در شش وزن منفی 49، منفی 53، منفی 57، منفی 62، منفی 67 و منفی 73 برگزار شد، 11 ورزشکار به ادامه اردوهای آماده سازی این تیم دعوت شدند. صبح امروز اردونشینان تیم دانشجویان دختر به منظور ارزیابی آمادگی جسمانی خود در آزمونهای مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
گفتنی است هدایت تیم تکواندو دانشجویان دختر جهت حضور در مسابقات ذکر شده بر عهده مهرو کمرانی می باشد.
سی امین دوره یونیور سیاد دانشجویان جهان در 18 رشته ورزشی و طی روزهای 12 لغایت 23 تیرماه 1398 به میزبانی ناپل ایتالیا برگزار خواهد شد و کاروان ایران با 41 ورزشکار در چهار رشته ورزشی تیروکمان (کامپوند دختران و پسران)، تیراندازی (تپانچه و تفنگ دختران و پسران)، تکواندو (مبارزه و پومسه دختران و پسران) و والیبال (پسران) در این رقابت ها حضور خواهد یافت.
۱۱ خرداد ۱۳۹۸ ۱۳:۳۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید