هشتمین جلسه کارگروه تشکیل مرکز پیشگیری از آسیب های ورزشی برگزار شد

هشتمین جلسه کارگروه تشکیل مرکز پیشگیری از آسیب های ورزشی برگزار شد
صبح امروز و با حضور اعضای کارگروه تشکیل مرکز پیشگیری از آسیب های ورزشی در آکادمی ملی المپیک، هشتمین جلسه این کارگروه برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، با توجه به شیوع بیش از پیش آسیب‌های ورزشی در بین ورزشکاران شاخص و همچنین چگونگی انجام اقدامات لازم برای پیشگیری از آسیب‌های ورزشی، آکادمی ملی المپیک اقدام به تشکیل کارگروهی جهت راه‌اندازی مرکز پیشگیری از آسیب‌های ورزشی کرده است که هشتمین جلسه این کارگروه صبح امروز برگزار شد.
در این جلسه که با حضور دکتر محمدحسین علیزاده مدیرکل تربیت بدنی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، دکتر مصطفی زارعی استادیار دانشکده تربیت بدنی و علوم ورزشی دانشگاه شهید بهشتی، دکتر سید شمس الدین تقوی مدیر مرکز پزشکی ورزش آکادمی ملی المپیک و دکتر سید محمد کاظم واعظ موسوی مدیر مرکز روانشناسی ورزشی آکادمی ملی المپیک برگزار شد، حاضرین بر جنبه های روانشناختی پیشگیری از آسیب های ورزشی به بحث و تبادل نظر پرداختند.
دکتر واعظ موسوی که در این جلسه به عنوان میهمان مدعو حضور پیدا کرده بود گفت: پیشگیری از آسیب های ورزشی، همچون تمامی اصول ورزشی از جنبه روانشناختی، کاری به مراتب ساده تر و پر فایده تر است از درمان اختلالات روانی حادث از آسیب های ورزش می باشد (پیشگیری بهتر از درمان).
در ادامه جلسه مقرر شد برنامه های آموزشی و عملیاتی مرکز پیشگیری از آسیب های ورزشی برای سال آینده طراحی گردد.
۱۹ دی ۱۳۹۷ ۱۳:۲۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید