به منظور حضور در مسابقات جام جهانی لهستان: شمشیربازان سابریست تمرینات خود را پیگیری کردند

به منظور حضور در مسابقات جام جهانی لهستان:
شمشیربازان سابریست تمرینات خود را پیگیری کردند
ورزشکاران دعوت شده به اردوی آماده سازی تیم ملی شمشیربازی آقایان در اسلحه سابر که مسابقات جام جهانی این رشته ورزشی را پیش رو دارند، تمرینات خود را در آکادمی ملی المپیک پیگیری کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، اعضای تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر که از روز یکشنبه دوم دیماه اردوهای آماده سازی خود را برای حضور در مسابقات جام جهانی لهستان آغاز کرده اند، تمرینات خود را در دو نوبت صبح و بعد از ظهر که اختصاص به کارهای بدنسازی و مرور تکنیک دارد، زیر نظر پیمان فخری سرمربی این تیم در آکادمی ملی المپیک دنبال می کنند.
تیم ملی سابر ایران که در جریان همین رقابتها که اسفندماه سال گذشته و به میزبانی لهستان برگزار شده بود دست به افتخاری بزرگ زده و بالاتر از بسیاری از کشور های مدعی و صاحب سبک در شمشیربازی عنوان نایب قهرمانی را کسب کرد، طی روزهای 25 لغایت 27 آبان ماه سال جاری مسابقات جهانی الجزایر را که دارای امتیاز رنکینگ فدراسیون جهانی و همچنین کسب سهمیه بازیهای المپیک 2020 توکیو بود پیش رو داشت که در غیاب مجتبی عابدینی کاپیتان این تیم به نتیجه ای بهتر از هفتمی جهان دست پیدا نکرد.
اسامی اردونشینان تیم ملی شمشیربازی سابر به شرح زیر است:
مجتبی عابدینی و احمد رضا شهمیری از مازندران، فرزاد باهر ارسباران از آذربایجان شرقی، محمد رهبری از گیلان، محمد فتوحی و جواد میرحسینی از یزد و علی پاکدامن، نیما زاهدی و امیر احمد امینی از تهران.
۸ دی ۱۳۹۷ ۱۰:۲۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید