آکادمی ملی المپیک برگزار کرد: کارگاه آشنایی با مسئولیت‌های حقوقی ویژه مربیان و سرپرستان تیم‌های ملی

آکادمی ملی المپیک برگزار کرد: کارگاه آشنایی با مسئولیت‌های حقوقی ویژه مربیان و سرپرستان تیم‌های ملی
صبح امروز و توسط آکادمی ملی المپیک، کارگاه مسئولیت‌های حقوقی ویژه مربیان تیم‌های ملی در رویدادهای ورزشی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، با توجه به اهمیت فراوان آگاهی مربیان و سرپرستان در رویدادهای ورزشی به مسائل حقوقی در ورزش و همچنین با توجه به فراوانی آسیب‌های ورزشی و اهمیت ورزش و سلامت ورزشکاران در رقابت‌های ورزشی داخلی و خارجی، آکادمی ملی المپیک اقدام به برگزاری کارگاهی دو روزه با عنوان مسئولیت‌های حقوقی مربیان و سرپرستان در رویدادهای ورزشی طی روزهای 29 و 30 آبان ماه کرده است.

صبح امروز و در نخستین روز این کارگاه‌ها که با تدریس دکتر حسین آقایی‌نیا همراه بود، مربیان تیم‌های ملی با مسئولیت‌های حقوقی که در رویدادهای ورزشی با آن روبرو هستند آشنا شدند.

44 نفر از مربیان خانم و آقا از فدراسیونهای ورزشهای ناشنوایان، کاراته، نجات غریق، جانبازان، اسکی، تکواندو، قایقرانی، کبدی، ووشو، بدمینتون، ورزشهای کارگری، ورزشهای دانشگاهی، کونگ فو، اسکیت، هندبال، همگانی، بوکس، شطرنج، کشتی، انجمنهای ورزشی، جودو، والیبال، شنا، بیماریهای خاص، ورزشهای دانش آموزی، دوچرخه سواری، تیراندازی و تنیس در این دوره شرکت کردند.


همچنین صبح فردا نیز سرپرستان تیم‌های ملی در کارگاهی با همین عنوان حضور خواهند یافت.

صبح فردا نیز سرپرستان تیم های ملی نیز با تدریس دکتر آقایی‌نیا با مسئولیت های حقوقی در رویدادهای ورزشی آشنا خواهند شد .

لازم به ذکر است با توجه به سهمیه درنظرگرفته شده برای هر فدراسیون و در راستای سیاست‌های کمیته ملی المپیک و آکادمی بین‌المللی المپیک در خصوص حضور و نقش پررنگ زنان در ورزش، از هر فدراسیون ورزشی یک نفر آقا و یک نفر خانم در این کارگاه حضور پیدا کردند.

۲۹ آبان ۱۳۹۷ ۱۱:۵۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید