جهت حضور در مسابقات آسیایی و جهانی: مرحله جدید تمرینات آماده سازی تیم ملی جودو نوجوانان آغاز شد

جهت حضور در مسابقات آسیایی و جهانی: 
مرحله جدید تمرینات آماده سازی تیم ملی جودو نوجوانان آغاز شد
ورزشکاران دعوت شده به چهارمین مرحله از اردوهای آماده‌سازی تیم ملی جودو نوجوانان، با حضور در آکادمی ملی المپیک تمرینات خود را پیگیری کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، تیم ملی جودو نوجوانان که در اردیبهشت‌ماه سال جاری و در هشتمین دوره مسابقات جودو نوجوانان آسیا با مدال برنز ابوالفضل شجاعی در وزن منهای 90 کیلوگرم به کار خود پایان داد، پس از پایان این رقابت‌ها، تمرینات آماده‌سازی خود را برای حضوری موفق در نهمین دوره مسابقات جودو قهرمانی آسیا و همچنین جودو قهرمانی نوجوانان جهان 2019 آغاز کرده‌اند.
امین شاطرزاده سرمربی تیم ملی جودو نوجوانان درباره اردوهای آماده‌‎سازی این تیم گفت: 32 جودوکار دعوت شده به چهارمین مرحله از اردوهای آماده‌سازی تیم ملی جودو نوجوانان، صبح امروز نخستین جلسه تمرینی خود را که اختصاص به تمرینات هوازی و بدنسازی داشت، با حضور در آکادمی ملی المپیک پیگیری کردند. این مرحله از تمرینات به مدت 10 روز ادامه خواهد داشت و اردونشینان این تیم علاوه بر آکادمی ملی المپیک، تمرینات اختصاصی جودو را در مجموعه ورزشی شهید کبکانیان تهران پیگیری می‌کنند.
سرمربی تیم ملی جودو نوجوانان در ادامه و با اشاره به برنامه‌ریزی‌های انجام گرفته توسط کادرفنی و مسئولین فدراسیون جودو برای آماده‌سازی بهتر این تیم گفت: انجام اردوهای مشترک و برگزاری دیدارهای تدارکاتی با تیم‌های خارجی و همچنین حضور در تورنمنت‌های بین‌المللی و دست و پنجه نرم کردن با رقبای خوب خارجی برای این نوجوانان که آینده‌سازان جودو ایران هستند مهم است، چرا که برای موفقیت در رویدادهای بزرگی نظیر قهرمانی آسیا و قهرمانی در جهان، این جودوکاران نیازمند حضور در رویدادها و تورنمنت‌های بین‌المللی هستند تا به خود باوری رسیده و به نتایج دلخواه کادرفنی و فدراسیون دست یابند.
شاطرزاده در همین رابطه، به کسب عنوان قهرمانی سعید کرجی در تورنمنت بین‌المللی آذربایجان که چندی پیش و در وزن مثبت 90 کیلوگرم این مسابقات به دست آمد اشاره کرد.
امین شاطرزاده در پایان از زحمات درخشان رئیس پیشین فدراسیون جودو که به تازگی از سمت خود استعفاء داده تشکر کرد و در ادامه از حمایت‌های بی چون و چرای رودکی مدیر تیم‌های ملی جودو و سیاحی دبیر فدراسیون در توفیق روزافزون جودو تقدیر کرد.
اسامی ورزشکاران دعوت شده به چهارمین مرحله از اردوهای آماده‌سازی تیم ملی جودو نوجوانان به شرح زیر است:
حسین خاره، محمد‌مهدی صمدی‌نژاد، علیرضا احمدبیگی، محمدحسین آقاجانی، مهدی شوقی‌نیا، صابر حدادی، محمد جوادی‌فر، امیر‌محمد طالبی، محمدرضا قره‌چولی، مهران بریمانلو، رامین احمدزاده، پوریا مهنانی، حسن روحانی، حسن یوسفی، ابوالفضل عیسی‌زایی، الیاس پرهیزگار، محراب دارایی، یاسین رحیمی‌منش، ابوالفضل شجاعی، حسام بابادی، عرفان جمعه، محمد‌علی کاظمی، غلامرضا کشتکار، پوریا طاهرخانی، ابوالفضل نوری، یاسر رضا‌قلی‌گل، مجید سوری، کامیار قاسمی، سامان فلاح‌زاده، سعید کرجی، علیرضا قربان‌زاده و محمد‌جواد قاسمی.
همچنین علاوه بر امین شاطرزاده که به عنوان سرمربی، هدایت تیم ملی جودو نوجوانان را بر عهده دارد، ایوب رستی، محمد جوانی و چیل کره ای به عنوان کمک مربی، دکتر ارجمندی پزشک تیم و دکتر حمید آقاعلی‌نژاد و محمدرضا قهرمانی به عنوان بدنساز دیگر اعضای کادرفنی این تیم را تشکیل می‌دهند.
۲۰ آبان ۱۳۹۷ ۱۴:۰۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید