اردوی مشترک تیم های ملی کبدی آقایان و بانوان ایران و سریلانکا در آکادمی ملی المپیک

اردوی مشترک تیم های ملی کبدی آقایان و بانوان ایران و سریلانکا در آکادمی ملی المپیک
تیم های ملی کبدی ایران و سریلانکا در دو بخش مردان و زنان اردویی مشترک رادر آکادمی ملی المپیک آغاز کرده اند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، تیم های ملی کبدی آقایان و بانوان ایران که از مدت ها قبل اردوهای آماده سازی خود را جهت حضوری قدرتمند در بازیهای آسیایی جاکارتا آغاز کرده اند، در این اردوی مشترک که از روز چهارشنبه 28 تیرماه در آکادمی ملی المپیک آغاز شده است، چند دیدار دوستانه را در مقابل تیم ملی سریلانکا برگزار خواهند کرد.
تیم های ملی کبدی سریلانکا و ایران که پیش از این نیز در سال 2012 اردویی مشترک را در کشور سریلانکا برگزار کرده بودند، تا روز چهارشنبه هفته جاری پنج دیدار دوستانه را در دو بخش آقایان و بانوان در مقابل هم انجام خواهند داد.
صبح روز گذشته و در نخستین دیدار تیم ملی کبدی جوانان دختر ایران با نتیجه 45 بر 28 سریلانکا را مغلوب کرد و در ادامه نیز تیم جوانان آقایان ایران با حساب 34 بر 36 مغلوب سریلانکا شد.
طبق برنامه ریزیهای انجام گرفته در ادامه این اردوی مشترک چهار مسابقه دوستانه دیگر طی روزهای شنبه 31 تیرماه لغایت چهارشنبه چهارم مرداد بین تیم های کبدی ایران در دو بخش آقایان و بانوان و در دو رده سنی جوانان و بزرگسالان در مقابل تیم ملی کبدی آقایان و بانوان سریلانکا برگزار خواهد شد.
برنامه این بازیها به گونه ای است که روزهای شنبه، یکشنبه، سه شنبه و چهارشنبه صبح ساعت 10:00 دیدارهای بانوان و بعد از ظهرها نیز ساعت 17 دیدارهای آقایان برگزار خواهد شد.
۳۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۰:۵۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید