جهت حضور در مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان: تمرینات آماده سازی تیم ملی تکواندو دانشجویان در آکادمی ملی المپیک

جهت حضور در مسابقات قهرمانی دانشجویان جهان:
تمرینات آماده سازی تیم ملی تکواندو دانشجویان در آکادمی ملی المپیک
اردونشینان تیم ملی تکواندو دانشجویان با حضور در آکادمی ملی المپیک به تمرین پرداختند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، صبح امروز هوگوپوشان حاضر در سومین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی تکواندو دانشجویان که خود را برای مسابقات جهانی چین تایپه آماده می کنند با حضور در آکادمی المپیک و زیر نظر سید نعمت خلیفه سرمربی این تیم به تمرین پرداختند.
نخستین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم تکواندو دانشجویان از 17 اردیبهشت ماه و با دعوت از 25 هوگوپوش آغاز شد و هم اکنون اعضای این تیم دور سوم این اردوها را جهت حضوری قدرتمند در مسابقات یونیورسیاد جهانی در خانه تکواندو سپری می کنند.
تمرینات هوازی و بدنسازی تیم ملی تکواندو دانشجویان از هفته آینده و پس از برگزاری آخرین مرحله از مسابقات انتخابی این تیم، همه روزه صبح ها و با حضور نفرات اصلی و اعزامی به مسابقات جهانی در آکادمی ملی المپیک برگزار خواهد شد.
اسامی نفرات حاضر در اردوی تیم ملی تکواندو دانشجویان به شرح زیر است:
علی چهره‌قانی، هادی تیران ولی‌پور، آریان محمدی، مهدی یوسفی، سیدحسین احسانی، رامین حسین قلی‌زاده، احمد خسروفر، امیرحسین امیدی، محمد اینالو، فرشاد قیاسی، احمد محمدی، عرفان‌ ناظمی، بهزاد ایلخانی، عرفان حیدری و علی ساعدی‌فر.
مسابقات قهرمانی تکواندو دانشجویان جهان طی روزهای 28 مرداد لغایت 10 شهریور ماه سال جاری به میزبانی چین تایپه برگزار می شود.
۱۱ تیر ۱۳۹۶ ۱۱:۴۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید