جهت حضور در المپیک ناشنوایان: اردونشینان تیم ملی کاراته ناشنوایان تست دادند

جهت حضور در المپیک ناشنوایان:
اردونشینان تیم ملی کاراته ناشنوایان تست دادند
اعضای تیم ملی کاراته ناشنوایان با حضور در آکادمی ملی المپیک و برای دومین بار طی یکماه گذشته تست دادند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، صبح امروز 11 کاراته کا اردونشین و اعزامی به مسابقات المپیک ناشنوایان در دو بخش کاتا و کومیته در آزمونهای آمادگی جسمانی حضور یافتند.
اعضای تیم ملی کاراته ناشنوایان که تمرینات آماده سازی خود را برای حضوری قدرتمند در مسابقات المپیک ناشنوایان از اسفندماه سال گذشته و با حضور 28 ورزشکار آغاز کرده اند، هم اکنون نهمین مرحله از اردوهای آماده سازی خود را با 11 کاراته کا در تهران پیگیری می کنند.
تمرینات آماده سازی این تیم زیر نظر غلامعلی حیدری به عنوان سرمربی و یوسف گرشاسبی و مجید صافی به عنوان مربی در محل فدراسیون ناشنوایان پیگیری می شود.
نفرات اعزامی تیم ملی کاراته ناشنوایان به مسابقات المپیک ناشنوایان را در بخش کاتا آقایان: مصطفی حسن پور، پوریا نیک فرجام، حمید مهدی نژاد و مهدی سعدی و در بخش کومیته نیز میلاد صادق زاده، محمد شایان، کامران رضایی نژاد، حسین تبرته فراهانی، سید احمد موسوی، محمد رضا هوشیار و محمد خدایار تشکیل می دهند.
بیست و سومین دوره المپیک ناشنوایان از 29 تیرماه سال جاری و به میزبانی شهر سامسون ترکیه آغاز می شود و اعضای تیم ملی کاراته ناشنوایان 30 تیر ماه به این کشور اعزام خواهند شد تا طی روزهای سوم لغایت ششم مرداد با حریفان خود به رقابت بپردازند.
۳۰ خرداد ۱۳۹۶ ۱۰:۰۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید