جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا-اقیانوسیه : اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال نشسته آقایان و بانوان در آکادمی ملی المپیک

جهت حضور در مسابقات قهرمانی آسیا-اقیانوسیه :
اردوی آماده سازی تیم ملی والیبال نشسته آقایان و بانوان در آکادمی ملی المپیک
اردوی نهایی و متصل به اعزام تیم های ملی والیبال نشسته آقایان و بانوان آغاز شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، اردوی متصل به اعزام تیم های والیبال نشسته بانوان و آقایان که خود را برای مسابقات قهرمانی آسیا- اقیانوسیه آماده می کنند از روز گذشته در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک آغاز شد.
اردونشینان تیم ملی والیبال نشسته آقایان تمرینات خود را زیر نظر هادی رضایی سرمربی این تیم و بانوان والیبالیست نیز تمریناتشان را زیر نظر مریم ایرانمنش مربی خود تا روز دوم تیرماه در آکادمی پیگیری خواهند کرد و در نهایت در تاریخ سوم تیرماه تهران را به مقصد چین محل برگزار مسابقات ترک می کنند.
نفرات دعوت شده به اردوی نهایی والیبال نشسته را در بخش آقایان داود علیپوریان، محمدخالقی، صادق بیگدلی ، مهدی بابادی، رمضان صالحی، مرتضی مهرزاد، مجید لشکری، امیرحسین کفشدار، میثم علیپور، مهرزاد مهروان، احمد ایری و حسین گلستانی تشکیل میدهند.
همچنین در بخش بانوان نیز نسرین فرهادی، طیبه جعفری، معصومه زارعی، نداپنجهباشی، بتول خلیل زاده، بتول جعفریان، رضوان میرزایی، مهری فلاحی، فرزانه حیدری، زینب ملکی، مژگان سعیدی و زهرا دانایی نفرات اردونشین تیم بانوان را تشکیل می دهند.
۲۹ خرداد ۱۳۹۶ ۱۱:۴۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید