بازدید مسئولین کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی اسکی در آکادمی ملی المپیک

بازدید مسئولین کمیته ملی المپیک از اردوی تیم ملی اسکی در آکادمی ملی المپیک
صبح امروز مسئولین کمیته ملی المپیک ضمن حضور در آکادمی ملی المپیک از اردوی آماده سازی تیم های اسکی آلپاین و اسنوبرد بازدید کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک؛ در ابتدای این بازدید که با حضور کیومرث هاشمی رئیس و شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته ملی المپیک و همچنین اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی همراه بود، رئیس کمیته ملی المپیک ضمن عرض خسته نباشید به بازیکنان و مربیان تیم های اسکی آلپاین و اسنوبرد ابراز داشت: امکانات آکادمی ملی المپیک کاملا در خدمت ملی پوشان اعزامی به رقابتهای برون مرزی خواهد بود که البته اسکی بازان برای تمرینات خود نیازمند شرایط خاصی می باشند که قطعا مسئولین محترم فدراسیون اسکی تمهیدات لازم را در این باره اندیشیده اند.
وی در ادامه گفت: از نظر اسکان،تغذیه و امکانات بدنسازی و تست های آمادگی جسمانی،آکادمی ملی المپیک با نیروهای زبده ای که در اختیار دارد در خدمت شما عزیزان خواهد بود.
کیومرث هاشمی در ادامه تصریح کرد:اسکی یکی از ورزش های پرطرفدار کشور است و قطعا موفقیت نمایندگان کشورمان در رقابتهای برون مرزی باعث اقبال هر چه بیشتر مردم به این رشته با طراوت زمستانی خواهد شد بخصوص که در سالهای اخیر در ابعاد همگانی مردم در سنین مختلف گرایش خوبی به اسکی پیدا کرده اند ولی از نظر مدال آوری شرایط برای تیم ملی اسکی سخت و متفاوت است  هر چند معتقدیم در ورزش همه چیز مدال نیست و همین حضور شما اسکی بازان ایران در بازیهای آسیایی ساپاروی ژاپن حتی اگر با مدال همراه نباشد برای ما ارزشمند است.
وی در ادامه با تاکید بر اینکه نمایندگان اعزامی باید سفیران صلح و دوستی ایران باشند گفت: حضور شما در بازیها و مسابقات پیش رو زمانی ارزشمند خواهد بود که بتوانید با چهره واقعی ملت ایران را به همگان نشان دهید همانند کار قابل تقدیر سارا خادم الشریعه در مسابقات هفته پیش جهانی گرند پری که مورد توجه جهانیان قرار گرفت. خواهش من از شما این است که با رفتار و کردار مناسب و در خور شان در کنار تلاشتان برای موفقیت و نتایج خوب، سفیران صلح و دوستی ایران زمین باشید.
در ادامه سید عبدی افتخاری رییس فدراسیون اسکی ضمن تقدیر از حمایت های کمیته ملی المپیک و حضور هاشمی در اردوی تیم ملی اسکی گفت:اگر چه در ماههای گذشته مشکل عدم بارش برف برای اردو نشینان داشتیم ولی فدراسیون تمامی تلاش خود را برای اعزامی تیمی خوب و آماده به رقابتهای قاره ای و جهانی انجام داد و در این مدت جا دارد از حمایتهای کمیته ملی المپیک تشکر کرده و بچه ها بتوانند در رقابتهای پیش رو جواب زحمات مسئولین را بدهند.
سپس مرتضی صید مربی تیم ملی آلپاین تصریح کرد: حضور رییس کمیته ملی المپیک در اردوی تیم ملی اسکی بسیار دلگرم کنننده بوده و به رغم اینکه ما الان بمدت 3 هفته مشکل عدم بارش برف را داریم ولی امیدواریم ازسه شنبه با حضور در پیست اسکی این مشکل برطرف شود و حمایت های کمیته ملی المپیک در این زمینه جهت استفاده از خوابگاه، سالن تمرین بدسازی و تغذیه ادامه داشته باشد تا بچه ها با خیالی آسوده راهی میدان جهانی شوند.
در ادامه حسین ساوه شمشکی به نمایندگی از ورزشکاران تصریح کرد: قطعا حضور رئیس و دبیر کل کمیته ملی المپیک تاثیر بسزایی در افزایش انگیزه بچه ها خواهد داشت و هر چقدر حمایتهای کمیته ملی المپیک ووزارت ورزش از اسکی بیشتر باشد قطعا در نتیجه گیری بهتر خواهیم بود.
وی خاطر نشان کرد: همین که آقای هاشمی ، شهنازی  و رحیمی به اردو می آیند تا از نزدیک جویای حال بچه ها شده و بطور رو در رو با بچه ها و کمبودهای آنها آشنا می شوند تا در جهت برطرف کردن آن برآیند خیلی ارزشمند است و ما امیدواریم که در این مدت باقی مانده بتوانیم با حداکثر آمادگی راهی میدان جهانی شویم.
آرش لاچینی سرپرست کمیته اسنوبرد هم ضمن تشکر از حمایتهای کمیته ملی المپیک تصریح کرد:بدون تردید بچه ها تمام تلاششان اینست که بتوانند در میدان عمل سر بلند خارج شده و انتظارات مردم و مسئولان را برآورده کنند.
گفتنی است تیم ملی اسکی اسنوبرد خود را برای رقابتهای جهانی اسپانیا و تیم ملی آلپاین خود را برای رقابتهای جهانی سوئیس که اواخر بهمن و اسفنده ماه برگزار می شود آماده می کنند.
۱۳ آذر ۱۳۹۵ ۱۵:۰۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید