جهت حضور در مسابقات تکواندو نوجوانان جهان: دختران هوگوپوش تست دادند

جهت حضور در مسابقات تکواندو نوجوانان جهان:
دختران هوگوپوش تست دادند
دختران اردونشین تیم ملی تکواندو نوجوانان با حضور در آکادمی ملی المپیک در آزمونهای آمادگی جسمانی شرکت کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، پس از برگزاری نخستین رقابت انتخابی درون اردویی از بین 29 تکواندوکار نوجوان اردونشین در محل فدراسیون تکواندو، در نهایت  16 هوگوپوش جواز حضور در ادامه اردوهای آماده سازی تیم ملی تکواندو نوجوانان دختر را به دست آورده و صبح امروز در این آزمونها حضور یافتند.
تمرینات تکواندوکاران نوجوان که خود را آماده حضور در رقابتهای جهانی کانادا می کنند در دو نوبت صبح و بعد از ظهر در محل فدراسیون تکواندو و زیر نظر فاطمه صفرپور به عنوان سرمربی ، معصومه محمدیان، نیلوفر صفریان و محبوبه محمدنژاد مربیان و لیلا سلیمی مربی بدنساز این تیم پیگیری می شود.
اردونشینان تیم ملی تکواندو بانوان در رده سنی نوجوانان را خانمها : مبینا ن‍‍ژاد کته‌سری، ‌شکیلا کلهر، ‌کوثر حسینی، محدثه شریفیان، مریم ملکوتی،‌ستاره چابکی، فاطمه جعفری، ‌مبینا شاکری، حدیثه اماره، شقایق خانجانی، مبینا بابالو،‌ پریسا جوادی، ‌زهرا شجاعی، نیلوفر محمودی، زهرا شیدایی و زهرا پوراسماعیل تشکیل می دهند.
لازم به ذکر است یازدهمین دوره مسابقات تکواندو نوجوانان جهان از 26 آبان ماه سال جاری و به میزبانی کانادا آغاز خواهد شد و به مدت پنج روز ادامه خواهد داشت.
۱۷ شهریور ۱۳۹۵ ۱۰:۱۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید