دبیرکل کمیته ملی المپیک : توجه به ورزش بانوان و دانش افزایی آنان از اولویت های کمیته ملی المپیک است

دبیرکل کمیته ملی المپیک : 
توجه به ورزش بانوان و دانش افزایی آنان از اولویت های کمیته ملی المپیک است
صبح امروز و با حضور شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک، هفدهمین دوره تربیت مربی بدنساز ویژه بانوان در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک آغاز شد .
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، مراسم افتتاحیه این دوره با حضور شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک، مهران سررشته معاونت اجرایی و پیمان فخری مدیر مرکز سنجش و توسعه قابلیتهای جسمانی و محمدرضا اویسی مدیر مرکز آموزش آکادمی ملی المپیک که مدیریت دوره را نیز بر عهده دارد و نیز 40 نفر از بانوان بدنساز برگزار شد.
در این مراسم شاهرخ شهنازی دبیرکل کمیته ملی المپیک ضمن خوش آمدگویی به شرکت کنندگان گفت: طول مدت این کلاسها که ده روز به طول خواهد انجامید و نیز توجه به نام اساتید دوره که قرار است تجربیات خود را به شما عزیزان منتقل کنند، گویای این است که این دوره آموزشی تا چه میزان برای ما دارای اهمیت است.
مهندس شهنازی همچنین عنوان داشت: توجه به امر بانوان و دانش افزایی آنان در زمینه های مختلف ورزشی از اولویت های ما در کمیته ملی المپیک است که افزایش بانوان در سطح مربیان و مدیران ورزشی نشانگر این امر است.
دبیر کل کمیته ملی المپیک اظهار داشت: نگاه ما در کمیته ملی المپیک است که بانوان از لحاظ دانش و علم ورزش نه تنها از آقایان کمتر نیستند بلکه بهره وری در دانش آموختگان بانوان از آقایان بالاتر است.
وی در ادامه افزود : استقبال بالا از این دوره  ما را بر این داشت که این دوره را با بیش از ظرفیت معمول دوره ها برگزار کنیم. 
شهنازی در پایان گفت: امیدوارم شما این تعهد را داشته باشید که این دانش را کسب کرده و به دیگران منتقل کنید.

شایان ذکر است در پایان این دوره که طی روزهای 24/5 لغایت 3/6 برگزار خواهد شد، پس از آزمون تئوری و عملی، به قبول شدگان، گواهینامه بین المللی شرکت در دوره مربی بدنساز آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک اهدا خواهد شد.
۲۴ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۲:۴۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید