جهت حضوری قدرتمند در بازیهای آسیا اقیانوسیه: بازیکنان تیمهای ملی فوتبال و فوتسال ناشنوایان تست دادند

جهت حضوری قدرتمند در بازیهای آسیا اقیانوسیه:
بازیکنان تیمهای ملی فوتبال و فوتسال ناشنوایان تست دادند
نفرات حاضر در دو اردوی تیم های ملی فوتبال و فوتسال ناشنوایان که خود را برای رقابتهای آسیا اقیانوسیه ناشنوایان آماده می کنند با حضور در آکادمی ملی المپیک تست دادند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، 20 ملی پوش فوتسالیست و همچنین 11 نفر از اردونشینان فوتبال ناشنوا در این تستها شرکت داشتند که آمادگی جسمانی خود را مورد ارزیابی قرار دادند.
فوتسالیست ها که استارت تمرینات خود را از ابتدای فروردین ماه سال جاری با حضور در اردوی هرمزگان زده اند، روز گذشته همچو ورزشکاران دیگر رشته های اعزامی به مسابقات آسیا اقیانوسیه، در تستهای پزشکی فدراسیون پزشکی ورزشی حضور یافتند .
اعضای تیم ملی فوتسال ناشنوایان سومین مرحله از اردوهای آماده سازی خود را تحت نظر جبرئیل یوسفی پور سرمربی خود، از روز هشتم مرداد ماه در استان اصفهان آغاز می کنند.

فوتبالیها نیز که از 23 خرداد تمرینات خود را زیر نظر سرمربی این تیم عبدالصمد سالک زمانی آغاز کرده اند، هم اکنون در دومین مرحله از اردوهای آماده سازی خود در کمپ تیم های ملی فدراسیون ناشنوایان به سر می برند.
لازم به ذکر است که اردونشینان تیم فوتبال ناشنوایان را 24 فوتبالیست تشکیل می دهند که در دو نوبت در این آزمونها حضور می یابند.
هشتمین دوره بازیهای آسیا اقیانوسیه (2015) ناشنوایان مهرماه 94 و در کشور چین تایپه برگزار می شود.
۴ اَمرداد ۱۳۹۴ ۱۱:۲۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید