برای ارزیابی توانایی نفرات حاضر در اولین اردوی آماده سازی : بوکسورهای تیم ملی ب تست دادند

برای ارزیابی توانایی نفرات حاضر در اولین اردوی آماده سازی   : بوکسورهای تیم ملی ب تست دادند
بوکسورهای حاضر در اولین اردوی تیم ملی بوکس ب که با هدف پشتوانه سازی تیم اصلی تشکیل شده است پس از حضور در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک تست آمادگی جسمانی دادند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، نفرات حاضر در اولین مرحله از اردوهای تیم ملی بوکس ب که تلفیقی از جوانان ملی پوش و تیم ملی ب می باشند با حضور در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک در آزمونهای آمادگی جسمانی مرکز سنجش و توسعه قابلیتهای جسمانی شرکت کردند.
علیرضا استکی سرمربی این تیم در خصوص برنامه های تمرینی و دیگر اردوهای پیش روی گفت: استارت کار ما با هدف پشتوانه سازی تیم ملی و با اولین مرحله از اردوها، از یکم تیرماه در تهران آغاز شده است و تا روز 12 شهریور که مسابقات قهرمانی کشور را خواهیم داشت ادامه پیدا خواهد کرد و بلافاصله پس از پایان مسابقات قهرمانی کشور تمرینات خود را از سر خواهیم گرفت.
استکی در ادامه افزود: برنامه ای یکساله را تنظیم و به فدراسیون تقدیم کرده ایم تا در صورت موافقت با این برنامه ها برای آماده سازی بهتر  تیم در مسابقات داخلی و خارج از کشور شرکت کنیم.
وی گفت: اولین رقابت داخلی که طبق برنامه اعلام شده به فدراسیون پیش روی خواهیم داشت مسابقات حصر آبادان است و پس از آن نیز چهار اردوی داخلی در استانهای مختلف، یک اردوی برون مرزی و تورنمنت بین المللی دیگری را برنامه ریزی کرده ایم تا در صورت هماهنگی های لازم و موافقت مسئولین فدراسیون به این اردوها اعزام شویم.
گفتنی است نفرات حاضر در اردوی تیم ملی بوکس ب شامل نفرات ذیل می باشد: 49 کیلو: سجاد قائدی، 52 کیلو: سجاد محمد پور، 56 کیلو: سجاد نجفی، 60 کیلو : مرتضی مهدوی نیا، 64 کیلو: مهدی رویی زاده، 69 کیلو: سیامک یقیمی، 75 کیلو: مجتبی معلمی، 81 کیلو: مهدی گرجی خانی و آرش سعیدزاده، 91 کیلو: میلاد دلقی، 91+ کیلو: سهیل صمدی و فربد عاملی
شایان ذکر است سرمربی گری ایم تیم برعهده علیرضا استکی و مربیگری آن برعهده محمد مهدی پور می باشد.
۱۸ اَمرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۲۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید