بازدید رئیس آکادمی ملی المپیک عراق از آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک ایران

بازدید رئیس آکادمی ملی المپیک عراق از آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک ایران
رئیس آکادمی ملی المپیک عراق با حضور در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک از امکانات و تجهیزات این مجموعه بازدید و با معاون اجرایی آکادمی دیدار وگفتگو کرد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، استاد عبدالکریم البصری عضو هیات اجرایی کمیته ملی المپیک عراق و مسئول آکادمی المپیک این کشور با مهران سررشته معاونت اجرایی آکادمی ملی المپیک ملاقات و در خصوص توسعه مناسبت ها و مبادله امکانات و برگزاری دوره های آموزشی بحث و تبادل نظر کرد.
عبدالکریم عضو سابق تیم ملی المپیک عراق، مشاور وزیر ورزش و نایب رئیس کنفدراسیون آسیایی ورزش های زورخانه ای است. وی همچنین مسئولیت کمیته جوانان را در مجلس عراق در شهر بغداد عهده دار بوده است.
عبدالکریم در خصوص حضورش در ایران و بازدید از آکادمی ملی المپیک گفت: من به دنبال انتقال تجارب ایران برای توسعه آکادمی المپیک عراق هستم. من آکادمی های زیادی را در دنیا دیده ام اما آکادمی ملی المپیک ایران منحصر به فرد است .
وی ادامه داد: ما دارای یک تفاهم نامه مشترک بین دو آکادمی هستیم و مایل به اجرایی کردن مفاد آن می باشیم.
در ادامه این دیدار مهران سررشته با بیان امکانات، تجهیزات و اهداف پیش روی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک به این نکته اشاره کرد که ما مشترکات فرهنگی زیادی با کشور عراق داریم و روابط بین این دو کشور در سطح بسیار مطلوبی است .
وی افزود: ما باید از ظرفیت بالای ورزش و برنامه های آموزشی برای توسعه روابط بین دو کشور برادر و مسلمان استفاده کنیم.
۱۴ اَمرداد ۱۳۹۳ ۱۰:۳۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید