جهت حضور قدرتمند در بازیهای آسیایی اینچئون:بانوان تیم ملی کبدی در آکادمی تست دادند

جهت حضور قدرتمند در بازیهای آسیایی اینچئون:بانوان تیم ملی کبدی در آکادمی تست دادند
15 ورزشکار حاضر در اردوی پنجم تیم ملی کبدی بانوان تست آمادگی جسمانی دادند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، ورزشکاران تیم ملی کبدی بانوان که از روز 13 خرداد اردوی پنجم خود را برای آمادگی بیشتر برای حضور در رقابتهای آسیایی آغاز کرده اند برای دومین بار طی سال جاری با حضور در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک و برای ارزیابی آمادگی جسمانی خود تست دادند.
خانم رحیمی نژاد مدیر تیمهای ملی کبدی بانوان در گفتگویی کوتاه با روابط عمومی آکادمی ملی المپیک ودر خصوص تمرینات و نیز اردوهای برون مرزی این تیم گفت:  اردوی پنجم این تیم به مدت یک هفته ادامه خواهد داشت و نفرات این تیم پس از شش روز استراحت و از روز 26 خرداد وارد اردوی ششم خواهند شد و تمرینات آماده سازی خود را از سر خواهند گرفت.
وی ادامه داد: در تاریخ هشتم تیرماه اردوی هفتم تیم آغاز خواهد شد و پس از سه روز تمرین، در روز 11 تیر ماه اعضای تیم به کشور کره اعزام خواهند شد تا ضمن برپایی اردویی مشترک و 10 روزه در این کشور، چند مسابقه تدارکاتی را نیز انجام دهند.
وی همچنین گفت: پس از کره بلافاصله به تایلند خواهیم رفت و پنج روز را هم در این کشور خواهیم بود و پس از آن به ایران بازخواهیم گشت.
لازم به ذکر است تمرینات تیم ملی کبدی بانوان در ورزشگاه آزادی در حال پیگیری است و نیز استفاده از امکانات آکادمی نظیر سالن تمرینات قدرتی و مرکز تمرینات آبی نیز در دستور کار اعضای کادر فنی این تیم قرار دارد.
۱۹ خرداد ۱۳۹۳ ۰۹:۵۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید