جهت حضور قدرتمند در بازیهای آسیایی: دومین تست آمادگی جسمانی تیم ملی جودو در آکادمی ملی المپیک

جهت حضور قدرتمند در بازیهای آسیایی: دومین تست آمادگی جسمانی تیم ملی جودو در آکادمی ملی المپیک
اعضای تیم ملی جودو آقایان که خود را برای مسابقات آسیایی اینچئون آماده می کنند، صبح امروز با حضور در مرکز سنجش آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک تست آمادگی جسمانی دادند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، این تست قرار است در دو نوبت از جودوکاران گرفته می شود، تست اول از هشت جودوکاری که در اردوی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک به سر می برند گرفته شد و تست دوم نیز از باقی جودوکاران حاضر در اردوی تیم ملی که تمرینات خود را در سالن کبکانیان طی می کنند گرفته خواهد شد.
ناصر قراگوزلو مربی تیم ملی جودو در خصوص برنامه های آماده سازی دیگر برای حضور قدرتمندتر جودوکاران در بازیهای آسیایی اینچئون و اردوهای برون مرزی این تیم گفت: اردوی یک هفته ای مشترکی را با تیم روسیه و در خاک این کشور در تاریخ  21 لغایت 28 خرداد ماه خواهیم داشت، اردوی مشترکی را هم با مغولستان در تیرماه مد نظر داریم که هنوز کارهای اداری آن انجام نگرفته است.
وی در جواب به این سوال که تیم ملی جودو چه موقع ترکیب اصلی خود را پیدا خواهد کرد گفت: پس از اردوی مشترک بلغارستان ترکیب اصلی را پیدا خواهیم کرد ولی در عین حال نفرات دوم نیز همچون قبل وتا اعزام به مسابقات آسیایی اینچئون هم به عنوان نفرات دوم و هم حریف تمرینی در اردو خواهند ماند.
۱۰ خرداد ۱۳۹۳ ۱۱:۱۳

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید