به منظور بررسی اصول تغذیه کاربردی در ورزش برگزار میشود : سمینار آموزشی تغذیه ورزشکاران

به منظور بررسی اصول تغذیه کاربردی در ورزش برگزار میشود :  سمینار آموزشی تغذیه ورزشکاران
سمینار آموزشی تغذیه ورزشی ویژه ورزشکاران از صبح فردا به مدت سه روز در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، این سمینار آموزشی با هدف ارتقای دانش تخصصی تغذیه ورزشی ویژه ورزشکاران، مربیان و دانشجویان رشته های تغذیه، تربیت بدنی و سایر رشته های مرتبط از سوی مرکز پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک برگزار می گردد.
در این سمینار آموزشی مباحث متنوع و کاربردی در زمینه های اصول تغذیه کاربردی در ورزش، سیستم های انرژی، نوشیدنیهای ورزشی، ملاحظات تغذیه ای در زنان ورزشکار، تغذیه در شرایط محیطی متفاوت، مکمل ها در ورزش های قدرتی و استقامتی، داروهای ممنوعه در ورزش، ترکیب بدنی و مدیریت وزن و تغذیه در آسیب های عضلانی توسط اساتید مجرب در حوزه تغذیه ورزشی تدریس می شود.
شایان ذکر است این همایش که با استقبال ورزشکاران و مربیان رشته های مختلف ورزشی روبرو شده است از تاریخ 7-5 آذرماه برگزار شده و پس از پایان آن به شرکت کنندگان گواهی شرکت اعطا می گردد.
دکتر محمد رضا شریف، دکتر سید شمس الدین تقوی، دکتر علیرضا حساس، دکتر بهمن زند، دکتر حمید مساعدیان، دکتر محمد صمدی، دکتر نفیسه گودرزی زاده، هادی عطارد کارشناس ارشد علوم تغذیه ، سمیه محمدیان کارشناس ارشد علوم تغذیه و فواد عسجدی کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزش سخنرانان این سمینار می باشند.
۴ آذر ۱۳۹۲ ۱۲:۱۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید