در جلسه هیات رئیسه کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا انتصاب شد: شهنازی قائم مقام دائمی کنفدراسیون آسیا

در جلسه هیات رئیسه کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا انتصاب شد: شهنازی قائم مقام دائمی کنفدراسیون آسیا
شاهرخ شهنازی به عنوان قائم مقام دائمی کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا ATTU)) منصوب شد .
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، در جلسه هیات رییسه کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا ATTU)) که در تاریخ دوشنبه یکم جولای 2013 و در حاشیه برگزاری مسابقات قهرمانی تنیس روی میز آَسیا در بوسان کره جنوبی برگزار گردید، به پیشنهاد چایزن هوا Cai Zhenhua ، رییس کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا شاهرخ شهنازی به عنوان قائم مقام دائمی این کنفدراسیون منصوب شد. 
رییس کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا در خصوص اعطای این سمت اظهار داشته است که این سمت به پاس بیش از دو دهه خدمات مستمر و زحمات بی شائبه شاهرخ شهنازی در کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا (ATTU) و همچنین تلاشهای مستمر ایشان در ایجاد جوی صمیمانه همراه با صلح و دوستی در بین اعضاء در طی این سالها،  به وی اعطاء گردیده است.
گفتنی است این تصمیم از سوی رییس کنفدراسیون تنیس روی میز آسیا ATTU)) در کنگره سالانه این کنفدراسیون که در تاریخ 4 جولای 2013 مطرح گردید که با تایید قاطع همه افراد حاضر روبرو و تصویب شد.
شایان ذکر است پس از این انتصاب، شهنازی دیگر نیازی به شرکت در انتخابات آتی نخواهد داشت چرا که این سمت دائمی است.
خاطر نشان می شود تا پیش از این نیز شاهرخ شهنازی سمت قائم مقامی رئیس کنفدراسیون آسیا را عهده دار بوده است. 
همچنین شهنازی چندی پیش نیز از سوی آدام شرارا، رئیس فدراسیون جهانی تنیس روی میز به عنوان نماینده ویژه فدراسیون جهانی تنیس روی میز در المپیک ها و آکادمی های بین المللی منصوب شده بود.
۱۵ تیر ۱۳۹۲ ۰۸:۰۰

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید