علی دایی: به دنبال یک هافبک دفاعی در حد نام پرسپولیس هستیم / ثبات مدیریتی یکی از دلایل موفقیت والیبالیست هاست

علی دایی: به دنبال یک هافبک دفاعی در حد نام پرسپولیس هستیم / ثبات مدیریتی یکی از دلایل موفقیت والیبالیست هاست
دومین مرحله از تست آمادگی جسمانی سرخابی های پایتخت دیروز بعدازظهر در محل آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک انجام شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، تیم فوتبال پرسپولیس تهران در راستای روند آماده سازی خود پیش از شروع فصل جدید، دومین تست آمادگی جسمانی را در محل آکادمی ملی المپیک انجام داد تا کادر فنی از آخرین وضعیت سرخپوشان با خبر شوند.
در حاشیه این تست علی دایی پاسخگو سوالات خبرنگار آکادمی المپیک و پارالمپیک  شد، وی در خصوص شرایط آمادگی تیم گفت: با پیوستن ملی پوشان به تیم روز به روز شاهد هماهنگی بیشتر بین بچه ها هستیم. انجام این مرحله از تست نشان می دهد که بچه ها وضعیت بدنی بهتری را نسبت به روزهای اول تمرینات دارند. ما امیدوار هستیم تا قبل از شروع لیگ با برنامه هایی که در نظر گرفتیم تیمی آماده را روانه مسابقات لیگ کنیم.
وی از بازیکنانی که در این فصل به این تیم آمدند ابراز رضایت کرد و به ادامه یارگیری در روزهای آینده اشاره کرد و افزود: ما در پست هافبک دفاعی با قاسم حدادی فر قرار داد داشتیم ولی متاسفانه با خبر شدیم که با ذوب آهن قرارداد خود را تمدید کرده که فعلا هم شرایط این بازیکن مشخص نیست، ولی در نظر داریم در این پست با بازیکنی داخلی قرار داد ببندیم. البته اگر بازیکنی در حد نام پرسپولیس را پیدا نکنیم مطمئنا با رایزنی هایی که از چند روز گذشته انجام دادیم به فکر جذب بازیکن خارجی در این پست هستیم تا بتوان نیازهای ما را برطرف کند.
دایی در خصوص تاخیر دو هفته ای در شروع لیگ نیز گفت: خیلی برای ما تفاوتی ندارد زیرا برنامه هایمان را اصولی طبق زمان پیش بردیم شاید تنها به بیشتر هما هنگ شدن تیم کمک کند که آن هم با توجه به شروع خوب تمرینات مان در این فصل فرق چندانی ندارد.
دایی در پاسخ به این سوال که آیا قولی بابت قهرمانی در این فصل به هواداران می دهید اظهار داشت: هیچ قولی را نمی دهم فقظ می توانم این را بگویم که امسال تمام عزم خود را جذب کرده ایم تا با تلاش کادر فنی و بازیکنان، به آنچه که استحقاق این هواداران پرشور پرسپولیس است دست یابیم.
وی اشاره ای هم به صعود تیم ملی ایران به جام جهانی و برد های والیبال کشورمان در لیگ جهانی داشت و گفت: مطمئا والیبال ما در این چند سال روند خوبی را طی کرده است که به ثبات مدیریتی برمی گردد، و همچنین برنامه های بلند مدت و پایه به اضافه اینکه الان والیبال ما یکی از بهترین مربی های حال حاضر دنیا را دارد که به تیم ما کمک زیادی را کرده است.
دایی در ادامه افزود فوتبال هم  ورزش اول کشورمان و خیلی از جاهای دنیا می باشد و شما دیدید با صعود تیم ملی به جام جهانی چه شور نشاطی در بین مردم و جامعه افتاد . ما باید از ورزش ملی خود حمایت کنیم تا این شور نشاط پایدار بماند.  
۱۰ تیر ۱۳۹۲ ۰۹:۲۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید