قلعه نوعی: باید با این برد ها و صعود ها نقاط ضعف خود را برطرف کنیم

قلعه نوعی:  باید با این برد ها و صعود ها نقاط ضعف خود را برطرف کنیم
تمرینات صبح مروز آبی پوشان در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک دنبال شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، تیم فوتبال استقلال تهران در ادامه برنامه های آماده سازی خود پیش از شروع لیگ در فصل جدید با حضور در محل آکادمی ملی المپیک تمرینات بدنسازی را زیر نظر امیرحاج قاسم مربی بدنساز این تیم انجام دادند.
در همین راستا امیر قلعه نوعی سرمربی این تیم در خصوص روند آماده سازی تیم گفت: خدارو شکر وضعیت تیم در حال حاضر روز به روز بهتر می شود، خوشبختانه مسائل مالی در حال برطرف شدن است. جا دارد همین جا تشکر ویژه ای از محمد عباسی وزیر محترم ورزش کنم که کمک شایانی را به مجموعه استقلال داشتند. در حال حاضر تنها دغدغه ما این است که تیم سال گذشته مان را حفظ کنیم و اینکه تمام نفراتمان را در اختیار داشته باشیم تا بتوانیم دوره بدنسازی را با تیمی کامل سپری کنیم.
وی در خصوص عملکرد باشگاه در فصل نقل و انتقالات گفت : در فصل یارگیری عملکرد خوبی داشتیم و توانستیم چهار بازیکن به خدمت بگیریم و قرار است در این فصل عصای تیم باشند.
قلعه نوعی از صحبت های روز گذشته میان نکونام و فتح الله زاده ابراز بی اطلاعی کرد، و ادامه داد : جواد بازیکن بزرگ و خوبی می باشد و باید منتظر نتیجه آن در روزهای آینده باشیم.
وی در خصوص آندو و جباری هم گفت: باشگاه در حال مذاکره با آندو می باشد، ولی  جباری نباید آن مصاحبه را انجام می داد. به هر حال او بازیکن بزرگ وهمچنین کاپیتان دوم تیم ما می باشد، ولی در کل باز من معتقدم این موضوع نیاز به زمان دارد و مشکل خاصی نیست و قابل حل شدن است.
سرمربی استقلال در خصوص تاخیر دو هفته ای شروع لیگ گفت: ما نه درخواست و نه موضوع خاصی داشتیم که بخواهیم به واسطه آن لیگ دیرتر شروع شود. ما مطیع قانون هستیم و این درخواست سرمربی تیم ملی بوده و در نهایت به نفع ما هم شده است.
وی در مورد برنامه خود در فصل جدید و جام باشگاه های آسیا و کسب سومین ستاره این تیم عنوان داشت : اول اینکه کسب همچین موفقیتی دست خدا می باشد ولی امسال تمام تلاشمان را می کنیم تا بهترین نتایج را بگیریم. ومن تنها قولی که به هواداران می توانم بدهم این است که امسال به مراتب تیمی بهتر از سال گذشته خواهیم داشت.
قلعه نوعی همچنین با اشاره به پیروزی های اخیر تیم های ملی فوتبال و صعود به جام جهانی و ملی پوشان والیبال کشورمان در رقابت های لیگ جهانی و تاثیرش در ورزش ملی نیز گفت: این صعود ها و این پیروزی ها به تیم های ملی ما و همچنین به شادی مردم در کشور کمک زیادی می تواند بکند. ولی با توجه به سنوات گذشته، ایراد عمده ای که می توان به آن گرفت این است که با هربرد و هر صعودی به جای اینکه نقاط ضعف خود را شناسایی و در آخر برطرف کنیم،میاییم ضعف هایمان را پوشش می دهیم.
وی در آخر از مجموعه آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک به خاطر همکاری کردن با تیم استقلال و همچنین فراهم کردن امکانات و در اختیار گذاشتن به باشگاه تشکر کرد.
۶ تیر ۱۳۹۲ ۱۲:۴۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید