کارته کاران ناشنوا آماده المپیک می شوند

کارته کاران ناشنوا آماده المپیک می شوند
کاراته کاران ناشنوا در آکادمی ملی المپیک تست آمادگی جسمانی دادند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، تیم ملی کاراته ناشنوایان کشورمان هشتمین مرحله از اردوی آمادگی خود را جهت حضور در بیست دومین دوره رقابت های دفلمپیک 2013 صوفیه از اوایل اردیبهشت ماه آغاز کردند.
محمدرضا عبدالمحمدی سرمربی این تیم در خصوص روند آماده سازی ملی پوشان گفت: اردوهایمان را از سال گذشته آغاز کردیم و تا الان هشت مرحله ازاین اردوها سپری شده است، وتا دو سه روز قبل از اعزام این اردوها ادامه دارد.
وی در ادامه افزود: از ابتدای اردوها بیشتر نظرمان کار کردن روی نکات تاکتیکی و روند آماده سازی عمومی بوده است. ولی از این به بعد پس از این تست قرار است وارد فاز اختصاصی و تخصصی و همچنین فراهم کردن شرایط شبیه سازی مسابقات برای کاراته کارها شویم تا بتوانیم بچه ها را از لحاظ روحی نزدیک به مسابقات کنیم.
عبدالمحمدی به اردوی سه روزه مشترک با تیم هنگ کنگ در کشورمان اشاره کرد و گفت: می خواهیم به همراه دو تیم داخلی دانشگاه آزاد و تیم ابومسلم و تیم هنگ گنگ در یک رقابت درون اردویی به رقابت بپردازیم.
سرمربی تیم ملی در پایان ضمن در خواست از مسئولین ورزش جهت توجه بیشتر به رشته های انفرادی گفت: من از همه مسئولین می خواهم که نگاه ویژه ای به ورزشکاران رشته های انفرادی بخصوص ورزشکارانی که معلولیت جسمی دارند داشته باشند. چراکه این بچه ها با عشق و علاقه تمرین می کنند با اینکه هیچکدام از آنها از نظر مادی وضعیت مناسبی را ندارند.
لازم به ذکر است کارته کاران کشورمان مرداد ماه امسال به مسابقات المپیک ناشنوایان اعزام می شوند.
a
۱۲ خرداد ۱۳۹۲ ۱۱:۱۸

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید