مربیان درجه 2 کشتی در دوره های دانش افزایی

مربیان درجه 2 کشتی در دوره های دانش افزایی
انستیتو کشتی چهارمین دوره دانش افزایی کشتی ویژه مربیان درجه 2 را با همکاری آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار کرده است.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، این دوره از تاریخ 10 دیماه آغاز و به مدت چهار روز ادامه دارد.
سید عسگر موسوی مدیر دوره و مسئول کمیته آموزش انستیتو کشتی در خصوص هدف از برگزاری این کلاس ها گفت: هدف از برگزاری این دوره ها علمی کردن این رشته و بازسازی و به روز رسانی اطلاعات مربیان درجات مختلف و ارتقاء آنها به سطوح بالاتر می باشد .
موسوی در خصوص کلاس های برگزار شده و برنامه ریزی های انستیتو کشتی  برای کارگاه های پیش بینی شده گفت: کارگاه ها با تو جه به برنامه ریزی انستیتو کشتی به ترتیب برگزار می شود و ما تا هم اکنون چهارکارگاه در سطوح 3 و 4  در سالجاری درآکادمی برگزار کردیم.
وی افزود: انستیتو کشتی تاپایان امسال نیز کارگاه های خود را درسطوح دو و یک برگزار خواهد کرد زیرا تمام این کارگاه ها مکمل حضور این مربیان و پیشکسوتان در دوره مربیگری 20 روزه کشتی خواهد بود.
عسگر موسوی در پایان خاطرنشان کرد :  شرکت کنندگان  در این کارگاه ها هر سطح از این کلاس ها را در سه تا چهارروز گذرانده که یک بخش دروس عملی کشتی فرنگی و آزاد و بخش دیگر شامل مفاهیم تغذیه، آناتومی، علم تمرین، روانشناسی و کلاس های آموزشی کشتی توسط مدرسین جهانی و المپیک می باشد.     
۱۲ دی ۱۳۹۰ ۱۰:۰۴
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید