جلسه معارفه رئیس جدیدآکاد می ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد

جلسه معارفه رئیس جدیدآکاد می ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد
ز کسانی که در طراحی و حفظ آکادمی کوشیده اند و تلاش ارزشمند بر جای گذاشتند خالصانه تشکر می کنم.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک وپارالمپیک، در مراسم معارفه و تودیع رییس آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک که صبح امروز در آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برگزار شد ، دکتر مهرزاد حمیدی رییس پیشین آکادمی ضمن بیان مطلب فوق و تقدیر و تشکر از هیات اجرایی کمیته ملی المپیک، روسای فدراسیون ها و سازمانها و نهادهای ورزشی کشور که در این مراسم حضور یافتند در خصوص برنامه ها و عملکرد این مجموعه در طی چهارسال گذشته گفت: خدا را شاکرم از اینکه که در کسوت رییس آکادمی فرصت خدمت به نظام جمهوری اسلامی فراهم شد و این تکلیف از دوش من برداشته شد و این بر دوش برادر ارجمندم، جناب آقای مهندس شاهرخ شهنازی قرار گرفت که برای ایشان آرزوی توفیق می نمایم . 
وی افزود: به همت همکاران آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک برنامه های متعددی در آکادمی ملی المپیک وپارالمپیک در این مدت اجرا و بنا نهاده شد که از جمله آن می توان به پی ریزی نظام آموزشی کوتاه مدت، تربیت نیروهای تخصصی در حوزه های ماساژ، تغذیه، مدیریت ورزشی و مربی بدنساز، ارائه خدمات تخصصی و مشاوره ای ، مدل سازی ارتقاء برند کمیته ملی المپیک ، مدل سازی بازاریابی کمیته ملی المپیک، فعالسازی بخش فرهنگی، بهره گیری از تخصص دانشجویان با نگاه بهبود کیفی ، ترویج فرهنگ مشتری مداری، برگزاری دوره های مربیگری ویژه کشور های آسیایی، استفاده از ظرفیت های خالی آکادمی و تدوین نظام آموزشی مربیگری کشور اشاره کرد.

حمیدی در پایان صحبت های خود با آرزوی موفقیت برای جناب آقای شهنازی به عنوان رئیس جدید آکادمی ملی المپیک وپارالمپیک پیشرفت هرچه بیشتر و ارتقا این مجموعه را آرزو کرد.
همچنین در این ادامه این مراسم محمدرضا داورزنی رییس فدراسیون والیبال به عنوان نماینده روسای فدراسیون ها در این مراسم طی سخنانی ضمن تشکر از ریاست پیشین آکادمی گفت: به اعتقاد من آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک احتیاج به بازنگری دارد و انتظار می رود که عملکرد هرچه بیشتر این مجموعه به صورت علمی -  ورزشی باشد.
وی ادامه داد: در اصل ما نباید این مرکز را فقط به عنوان بخش خدماتی بدانیم بلکه باید در آینده به صورت علمی و آموزشی به آن بنگریم  تا بتوانیم در میادین بین المللی موفق باشیم.
داورزنی افزود: آن چیزی که نیاز فدراسیون هاست این است که این مجموعه یک مرکز علمی و تحقیقاتی شده و همه ظرفیت های آن تقویت شود.
وی در پایان گفت: فدراسیون ها نیز برای بازنگری هرچه بیشتر اماکن ورزشی این مجموعه آمادگی خود را اعلام می کنند .
شایان ذکر است در پایان این مراسم حکم ریاست آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک از سوی مهندس علی آبادی به مهندس شاهرخ شهنازی رییس جدید آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک اعطاء گردید.
۱۹ مهر ۱۳۹۰ ۱۲:۴۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید