مرکز پزشکی آکادمی برگزار می کند : دومین ژورنال کلاب مرکز پزشکی در سال 89 / برگزاری آزمون مجدد ورودی دوره پزشکیار ورشی

دومین ژورنال کلاب سال 89 مرکز پزشکی ورزشی در دی ماه 89 و آزمون ورودی دورره تربیت پزشکیار ورزشی در بهمن ماه برگزار خواهد شد.

ژورنال کلاب

مرکز پزشکی ورزشی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک به منظور گردهمایی پزشکان، فیزیوتراپیست‌ها، کارشناسان تغذیه، روانپزشکان و روانشناسان، متخصصین ورزش و تبادل آخرین یافته‌های علمی در خصوص ورزش، اقدام به برگزاری دومین ژورنال کلاب سال 89  در تاریخ پنج شنبه 9/10/89 ساعت 10 صبح می‌نماید.
از کلیه علاقمندان دعوت به عمل می‌‌آورد مقالات خود را حداکثر تا تاریخ دوشنبه  6/10/89 به آدرس دبیرخانه واقع در مجموعه ورزشی انقلاب، آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، مرکز پزشکی ورزشی یا به پست الکترونیکی: mehran_taghavi@yahoo.com  ارسال نمایند.
برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌ : 26216301 داخلی 4 تماس حاصل نمایید.

آزمون مجدد پزشکیار ورزشی
مرکز پزشکی ورزشی آکادمی بنا به درخواست متقاضیانی که موفق به شرکت در آزمون ورودی دوره تربیت پزشکیار ورزشی نشدند و خواستار برگزاری مجدد این آزمون شده اند اقدام به برگزاری این  آزمون در تاریخ شنبه 2 بهمن 1389 ساعت 10 صبح نموده است. مصاحبه دوره شنبه 9 بهمن ماه ساعت 10 صبح برگزار خواهد گردید و شروع دوره روز شنبه 16 بهمن به مدت 10 روز می باشد.

لازم به ذکر است کلیه علاقه مندانی که تا کنون موفق به انجام ثبت نام اینترنتی نشده اند، می توانند از طریق سایت آکادمی تا تاریخ پنج شنبه 30 دی ماه اقدام به ثبت نام نموده و در آزمون کتبی شرکت نمایند.

برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن 26216301 داخلی 4 تماس حاصل فرمایید.

۲۷ آذر ۱۳۸۹ ۱۰:۵۵

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید