کارگاه آشنایی با ابزارها و نرم‌افزارهای ورزشی و کاربرد آن در ارزیابی ورزشی برگزار شد

کارگاه آشنایی با ابزارها و نرم‌افزارهای ورزشی و کاربرد آن در ارزیابی ورزشی برگزار شد
کارگاه آشنایی با ابزارها و نرم‌افزارهای ورزشی و کاربرد آن در ارزیابی ورزشی توسط مرکز سنجش و توسعه قابلیت‌های جسمانی آکادمی ملی المپیک و با مشارکت مرکز آموزش و پژوهش این مجموعه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، در این کارگاه که با هدف آشنایی مربیان و ورزشکاران با ابزارها و نرم افزارهای ورزشی جهت تحلیل داده های ورزشی برگزار شد، 27 نفر از ورزشکاران و مربیان علاقمند به این مبحث حضور داشتند.  
از مهمترین مباحثی که توسط مدرسین کارگاه به شرکت کنندگان ارائه شد می توان به این موضوعات اشاره کرد: آشنایی با نرم‌افزارهای سبک زندگی، آشنایی با نرم‌افزارهای آسیب و بیماریهای خاص، آشنایی با نرم‌افزارهای طراحی تمرین، آشنایی با نرم‌افزارهای حرکات اصلاحی، آشنایی با نرم‌افزارهای کنترل تمرین و آشنایی با نرم‌افزارهای روان‌شناسی.

گفتنی است دکتر حمید بابایی، مهندس علی جهانگیری، مهندس شاهین طبری، دکتر مجدالدین مستعان، دکتر امید زیوری، سرکار خانم هدیه دباغ و خانم دکتر فرناز محسنی مدرسین این کارگاه یک روزه را که از 10 امتیاز حضور در آزمون ورودی دوره تربیت مربی آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک برخوردار بود تشکیل دادند.

ابزارها

۲۹ آذر ۱۴۰۱ ۱۲:۰۳
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید