برگزاری آیین رونمایی و معرفی ستاد ملی نوآوری و کارآفرینی ورزش بانوان

برگزاری آیین رونمایی و معرفی ستاد ملی نوآوری و کارآفرینی ورزش بانوان
آیین رونمایی و معرفی «ستاد ملی نوآوری و کارآفرینی ورزش بانوان» در تاریخ ۲۵ تیرماه ۱۴۰۲ در تهران برگزار می‌شود.
 
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و به نقل از پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی، آیین رونمایی و معرفی ستاد ملی نوآوری و کارآفرینی ورزش بانوان با همکاری مشترک «وزارت علوم، تحقیقات و فناوری»، «وزارت ورزش و جوانان»، «پژوهشگاه تربیت‌بدنی و علوم ورزشی»، «کمیته ملی المپیک» و «استانداری تهران» به‌منظور معرفی اهداف و برنامه‌های ستاد، با حضور جمعی از چهره‌های مطرح جامعه علمی و ورزشی کشور در روز یکشنبه مورخ 25 تیرماه 1402 از ساعت 14:00 لغایت 17:00 در محل آکادمی ملی المپیک ـ سالن استاد فارسی برگزار خواهد شد.
در این مراسم برخی از مدیران کسب‌وکارهای موفق در حوزه ورزش بانوان سخنرانی خواهند کرد همچنین پوستر فراخوان جذب پذیرش طرح‌ها و ایده‌های نوآورانه حوزه ورزش بانوان (باهدف شناسایی و حمایت از تیم‌های استارت‌آپی و کسب‌وکارهای نوپا در سراسر کشور) رونمایی خواهد شد.
شایان‌ذکر است، ستاد نوآوری و کارآفرینی ورزش بانوان باهدف حمایت از بانوان فعال درزمینهٔ ورزش شامل: اعضای هیات علمی، دانشجویان، مربیان، ورزشکاران کارآفرینان و استارت آپ هایی که در حوزه ورزش فعالیت دارند آغاز به کار نموده است و آموزش درزمینهٔ کسب‌وکار و مهارت، حمایت ازاستارت آپها و نوآوری‌ها و برگزاری نشست‌ها و همایش‌ها و فستیوال‌های استارت آپی که درزمینهٔ ورزش بانوان فعالیت دارند از برنامه‌های اصلی این ستاد است.
دکتر زهرا سلمان «سرپرست پژوهشگاه» با حکم صادره از سوی دکتر امید رضایی فر «سرپرست معاونت فناوری و نوآوری وزارت علوم، تحقیقات و فناوری مسئولیت ریاست این ستاد را بر عهده دارد.
 
کلیه علاقه‌مندان می‌توانند از طریق آدرس لینک https://b2n.ir/u36756 (برنامه ادوبی کانکت) به صورت مجازی در این مراسم، شرکت نمایند.
۲۵ تیر ۱۴۰۲ ۰۶:۱۲
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید