اردونشینان تیم ملی ووشو آقایان تست آمادگی جسمانی دادند

اردونشینان تیم ملی ووشو آقایان تست آمادگی جسمانی دادند
صبح امروز ورزشکاران حاضر در دومین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی ووشو آقایان در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، اردوهای آماده سازی تیم ملی ووشو آقایان در دو بخش ساندا و تالو با هدف حضور در بازی های آسیایی از ابتدای خردادماه آغاز شده است.
صبح امروز نفرات حاضر در دومین مرحله از اردوهای آماده سازی این دو تیم که از روز گذشته تمرینات خود را در این مرحله از اردوها در آکادمی فدراسیون ووشو آغاز کرده اند تست آمادگی جسمانی دادند.
گفتنی است این مرحله از اردوهای تیم ملی ووشو با حضور 7 ورزشکار در بخش تالو و 16 ورزشکار در بخش ساندا تا 31 خردادماه ادامه خواهد داشت.
اسامی اردونشینان تیم ساندا عبارت است از: حسام محمدزاده، امیرحسین همتی، نجم الدین علیمرادی، مهدی کرمانی، شجاع پناهی، محمد فرهادی، افشین سلیمی، محسن محمدسیفی، محمد مهدی رضایی، علی خورشیدی، یوسف صبری، حمیدرضا سهندی، سید سهیل موسوی، عرفان محرمی، امیر کریمی، محمدرضا ریگی، سید معین تقوی و محمد نصیری.
ملی پوشان بخش تالو را نیز این نفرات تشکیل می دهند: احسان پیغمبری، سید سامان احمدی، محمدعلی مجیری، طاها بدیعی، سید محمد حسینی، شاهین بنی طالبی و حسین قبله نما.
لازم به ذکر است امیر اوجاقی به عنوان سرمربی به همراه علی دهقان و علی شیرآقایی مربیان تیم ساندا در اردوی مذکور می‌باشند. همچنین فرشاد عربی سرمربیگری تیم تالو را بر عهده دارد که در کنار محمد مهدی سعادت پور سرپرست تیم های ملی ووشو، اعضای کادرفنی و سرپرستی این دو تیم را تشکیل می دهند.  
۱۶ خرداد ۱۴۰۲ ۱۲:۱۴
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید