مراسم تودیع و معارفه مدیر مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک برگزار شد

مراسم تودیع و معارفه مدیر مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک برگزار شد
مراسم تودیع دکتر مرتضی بهرامی نژاد مدیر پیشین و معارفه دکتر امیر حاجی قاسم مدیر جدید مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک، صبح امروز و با حضور دکتر کیکاوس سعیدی سرپرست آکادمی ملی المپیک، محمدرضا اویسی معاونت آموزش و پژوهش و سید علیرضا محسنی سرپرست معاونت اجرایی این آکادمی و همچنین کارشناسان مرکز سنجش برگزار شد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، دکتر سعیدی در این مراسم ضمن تشکر و قدردانی از زحمات چندین ساله دکتر بهرامی نژاد برای توسعه و بروزرسانی مرکز سنجش آکادمی ابراز داشت: ما کماکان در خدمت دکتر بهرامی نژاد به عنوان مشاور و متخصص این حوزه خواهیم بود و از تجارب ارزشمند وی نهایت بهره را خواهیم برد.
دکتر کیکاوس سعیدی در ادامه، دکتر امیر حاجی قاسم را به عنوان چهره ای علمی و دانشگاهی، متعهد و عملیاتی و همچنین با انگیزه معرفی کرد و افزود: وی به مدت 16 سال با خانواده آکادمی ملی المپیک و در قسمت های مختلف همکاری داشته و با تصمیم کمیته ملی المپیک به عنوان مدیر جدید مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک انتخاب شده است.
دکتر سعیدی در ادامه و با اهدای لوح تقدیری از زحمات دکتر بهرامی نژاد تجلیل و قدردانی کرده و حکم مدیریت مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک را به دکتر امیر حاجی قاسم اعطاء کرد.
در متن این حکم آمده است:
جناب آقای  دکتر امیر حاجی قاسم
با سلام
با عنایت به تعهد و سوابق جنابعالی در امور علمی و تخصصی ورزش قهرمانی، به موجب این ابلاغ به سمت (مدیر مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک) منصوب می گردید.
امید است با همکاری و همفکری مدیران و سایر کارشناسان این آکادمی در راستای تحقق اهداف عالی کمیته ملی المپیک، نسبت به ارائه خدمات مشاوره ای به تیم های ملی و مربیان بر اساس نتایج و تحلیل های حاصله از ارزیابی ها با هدف ارتقاء و توسعه توانایی های آنان بمنظور افزایش سطح آمادگی تیم های اعزامی در فعالیت های بین المللی خصوصاً در رقابت های بازی های المپیک، پارالمپیک و آسیایی موفق و موید باشید.
کیکاوس سعیدی
سرپرست آکادمی ملی المپیک
 
۱ خرداد ۱۴۰۱ ۱۳:۲۸
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید