اردونشینان تیم ملی کشتی فرنگی جوانان تست دادند

اردونشینان تیم ملی کشتی فرنگی جوانان تست دادند
18 کشتی گیر حاضر در اردوی آماده سازی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک حضور یافتند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک، پس از برگزاری مسابقات انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان که در دو مرحله (اسفندماه 1399) و (فروردین ماه 1400 با حضور برترین های مرحله اول)  برگزار شد، در نهایت چهار ورزشکار در هر وزن، جواز حضور در اردوهای آماده سازی این تیم را کسب کردند که این نفرات از 30 فروردین ماه اردوهای آماده‌سازی خود را جهت حضور در مسابقات جهانی آغاز کردند.
پس از برگزاری چند مرحله مسابقات انتخابی درون اردویی، صبح امروز کشتی گیران حاضر در پنجمین مرحله از اردوهای آماده سازی این تیم در غیاب چهار کشتی گیر وزن 77 کیلوگرم، با حضور در آکادمی ملی المپیک در آزمون‌های آمادگی جسمانی مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی شرکت کردند.
پس از پایان این اردو که تا 31 تیرماه در خانه کشتی شهید ابراهیم هادی ادامه خواهد داشت، ملی پوشان جوان فرنگی کار به ترتیب در روزهای 4 لغایت 13 مرداد و 17 مرداد تا روز اعزام به مسابقات جهانی، دو مرحله دیگر اردوی تمرینی را پیش رو خواهند داشت.
اسامی ورزشکاران حاضر در پنجمین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان در اوزان مختلف به شرح زیر است:
55 کیلوگرم: امیررضا ده بزرگی و احمدرضا ناصرپور.
60 کیلوگرم: سعید اسماعیلی و امیرحسین خوانساری.
63 کیلوگرم: ایمان محمدی و محمدامین جبالی فر.
67 کیلوگرم: سید دانیال سهرابی و شاهین بداغی.
72 کیلوگرم: امیر عبدی، مرتضی پورعیسی.
77 کیلوگرم: علیرضا مهمدی، مسعود کاووسی، علیرضا ارقش و محمدحسین آذرم دت،
82 کیلوگرم: محمد ناقوسی و محمدحسین محمودی.
87 کیلوگرم: علی عابدی درزی و سعید کریمی زاده.
97 کیلوگرم: مرتضی الغوثی و صادق عبدالهی.
130 کیلوگرم: امیرمحمد بیات و سعید حسین پور.
لازم به ذکر است روح اله میکائیلی به عنوان سرمربی، سیامک قیطاسی، عزیز ناقوسی، پیمان مرادی، صابر میرزاده به عنوان مربی و فواد سید رحمانی مربی بدنساز این تیم اعضای کادرفنی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان را تشکیل می دهند.
مسابقات کشتی فرنگی قهرمانی جوانان جهان طی روزهای 25 لغایت 31 مردادماه سال جاری به میزبانی شهر اوفا روسیه برگزار خواهد شد.
۲۳ تیر ۱۴۰۰ ۱۶:۴۶
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید