اردوی متصل به اعزام تیم ملی کاراته در آکادمی ملی المپیک آغاز شد

اردوی متصل به اعزام تیم ملی کاراته در آکادمی ملی المپیک آغاز شد
اردونشینان تیم ملی کاراته که به تازگی از لیگ کاراته‌وان امارات به ایران بازگشته‌اند، از صبح امروز تمرینات خود را برای حضور در سومین مرحله از این رقابت‌ها در آکادمی ملی المپیک آغاز کردند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، در پایان دومین مرحله مسابقات کاراته‌وان 2020 که به میزبانی امارات و طی روزهای 25 لغایت 27 بهمن برگزار شد، ملی‌پوشان ایران در بخش مردان موفق به کسب یک مدال طلا و دو برنز از این رقابت‌ها شدند.
اعضای تیم ملی کاراته آقایان که به تازگی از این رویداد بازگشته‌اند، از صبح امروز اردوی متصل به اعزام خود را برای شرکت در مسابقات کاراته‌وان اتریش، در آکادمی ملی المپیک آغاز کردند. این اردو تا 6 اسفند‌ماه ادامه خواهد داشت.
ذبیح‌اله پورشیب، سجاد گنج‌زاده، بهمن عسگری و علی‌اصغر آسیابری کاراته‌کاهای اعزامی این تیم به مسابقات کاراته‌وان اتریش را تشکیل می‌دهند که در کنار سهراب یار‌احمدی، مهدی آشوری، مهدی شه‌گل و اردلان گیلان‌پور دیگر اردونشینان تیم ملی کاراته، تمرینات آماده‌سازی خود را در این مرحله از اردوها پیگیری می‌کنند.
شایان ذکر است اردوی آماده‌سازی تیم ملی کاراته خانم‌ها نیز همانند آقایان این رشته ورزشی از صبح امروز به میزبانی آکادمی ملی المپیک آغاز شده است و تا 6 اسفند ادامه خواهد داشت.
سومین مرحله لیگ کاراته‌وان در سال 2020، طی روزهای 9 لغایت 11 اسفندماه و به میزبانی سالزبورگ اتریش برگزار خواهد شد.
۳ اسفند ۱۳۹۸ ۱۳:۳۰
امتیاز را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید