میزبانی آکادمی ملی المپیک از اعضای تیم دوومیدانی دختران وابسته به جمعیت امام علی (ع)

میزبانی آکادمی ملی المپیک از  اعضای تیم دوومیدانی دختران وابسته به جمعیت امام علی (ع)
صبح امروز و در راستای حمایت های آکادمی ملی المپیک از کودکان حاشیه نشین و کم برخوردار ، اعضای تیم منتخب دوومیدانی باشگاه ورزشی پرشین وابسته به جمعیت امام علی (ع)، در این مجموعه به تمرین پرداختند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، مدیران (IOC) در این اندیشه هستند که تا سال 2030 میلادی این نهاد بین المللی را به یک نهاد اجتماعی تبدیل کرده و در کنار سازمان ملل متحد به "بهتر شدن جهان" کمک کنند. در همین راستا کمیته ملی المپیک جمهوری اسلامی ایران و در کنار آن آکادمی ملی المپیک نیز در حال تقویت کردن فعالیت های اجتماعی خود می باشند.
آکادمی ملی المپیک در همین راستا و در پیروی از خط مشی‌های تعیین شده در کمیته بین‌المللی المپیک (IOC) که حاکی از ابعاد اجتماعی فلسفه المپیزم است، ضمن انجام تعاملات و توافقات لازم با جمعیت امام علی (ع)، از اواخر سال گذشته و در قالب تورهایی یک روزه میزبان تیم های منتخب باشگاه ورزشی پرشین وابسته به جمعیت امام علی (ع) می باشد.
صبح امروز 15 عضو تیم منتخب دوومیدانی دختران این باشگاه شامل نوجوانان گروه سنی 9 تا 15 سال ضمن حضور در آکادمی ملی المپیک، زیر نظر فرشته خانبابایی کارشناس مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی، با روش های تمرین آشنا شدند.
همچنین دختران عضو تیم دوومیدانی باشگاه ورزشی پرشین در کارگاه آموزشی تغذیه ورزشی که توسط احسان فاتحی مربی و کارشناس فیزیولوژی ورزشی عضو مجموعه جمعیت امام علی (ع) برگزار شد حضور یافتند.
گفتنی است جمعیت امداد دانشجویی _ مردمی امام علی(ع) یک سازمان مردم نهاد، کاملا مستقل، غیرسیاسی و غیردولتی می‌باشد که در سال ۱۳۷۸ به صورت رسمی فعالیت خود را آغاز کرده است. باشگاه ورزشی پرشین در سال 1385 توسط این جمعیت تأسیس و هم اکنون با 80 تیم ورزشی در دو بخش دختران و پسران در حال فعالیت می‌باشد.
 
۱۸ مهر ۱۳۹۸ ۱۲:۰۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید