/ نمایش جزییات خبر

در دومین کنگره روانشناسی کاربردی در ورزش قهرمانی : برگزاری کارگاههای آموزشی توسط مسوولان آماده سازی تیم‌های المپیک استرالیا و چین

در دومین کنگره روانشناسی کاربردی در ورزش قهرمانی :  برگزاری کارگاههای آموزشی توسط مسوولان آماده سازی تیم‌های المپیک استرالیا و چین
در دومین کنگره بین المللی روانشناسی کاربردی در ورزش قهرمانی دو کارگاه معرفی یک مدل تمرین ذهنی برای مواجه شدن با حریف با حضور دکتر گنگ یان سین و تنظیم هیجانات برای مسابقه را با حضور پروفسور پیتر تری نیز طی روزهای 16 و 17 بهمن ماه نیز برگزار می شود

به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک وپارالمپیک ، دومین کنگره بین المللی روانشناسی کاربردی در ورزش قهرمانی با هدف آمادگی روانی ورزشکاران و تیمهای ملی در مسابقات ملی وبین المللی طی روزهای 14 و 15 بهمن ماه در آکادمی ملی المپیک وپارالمپیک  برپا می شود در ادامه آن این دو کارگاه نیز تشکیل می شود.
گفتنی است؛ پیترتری مسوول آماده سازی تیم‌های المپیک استرالیا و گنگ یان سین مسوول آماده سازی تیم های المپیک چین و دکتر رضا رستمی از دانشگاه تهران و فتح الله مسیبی از کمیته ملی المپیک از  سخنران کلیدی دومین کنگره بین المللی روانشناسی کاربردی در ورزش قهرمانی هستند.
همچنین 100 مقاله داخلی نیز به دبیرخانه دومین کنگره بین المللی روانشناسی کاربردی در ورزش قهرمانی ارسال شده است که از میان آنها 22 مقاله در بخش سخنرانی و 14 مقاله به شکل پوستر در این کنگره ارائه خواهد شد.
آمادگی روانی ورزشکاران تیم‌های ملی در مقابل استرس، هیجان، هوش و مهارت برای بهتر شدن فعالیتهای ورزشی  از عمده محورهای مقالات این دوره هستند.
گفتنی است، ده مقاله خارجی نیز برای شرکت در این کنگره ارسال شده است که چهار مقاله از کشورهای مالزی، هند و عراق برای ارائه در این کنگره پذیرفته شده است.
دومین کنگره بین المللی روانشناسی کاربردی در ورزش قهرمانی با هدف آمادگی روانی ورزشکاران و تیمهای ملی در مسابقات ملی وبین المللی طی روزهای 14 و 15 بهمن ماه در آکادمی ملی المپیک وپارالمپیک برگزار می شود.

 

۱۲ بهمن ۱۳۸۷ ۱۰:۴۲
تعداد بازدید : ۲,۵۷۲

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید