به منظور حضور در مسابقات قهرمانی جهان:

کبدی بازان جوان تست دادند

کبدی بازان جوان تست دادند
ورزشکاران دعوت شده به یازدهمین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی کبدی جوانان با حضور در آکادمی ملی المپیک تست آمادگی جسمانی دادند.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک و پارالمپیک، 16 ورزشکار دعوت شده به یازدهمین مرحله از اردوهای آماده سازی تیم ملی کبدی جوانان که خود را برای حضور در نخستین دوره مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان در کیش آماده می کنند، صبح امروز و در نخستین روز از دور جدید اردوهای خود، در آزمون های آمادگی جسمانی آکادمی ملی المپیک شرکت کردند.
50 بازیکن منتخب لیگ کبدی جوانان در سال گذشته و منتخبین کمیته فنی فدراسیون کبدی، از ابتدای دی ماه 1397 تمرینات خود را زیر نظر کادرفنی این تیم آغاز کرده اند.
در ادامه و پس از برگزاری 10 مرحله اردو در نقاط مختلف کشور، حضور در تورنمنت بین المللی دهه فجر که با حضور کشورهایی نظیر ترکیه، گرجستان، آذربایجان و عراق در شهر شبستر برگزار شد و رقابت با تیم ملی ب بزرگسالان (منتخب لیگ برتر کبدی بزرگسالان)، تعداد اردونشینان این تیم با توجه به عملکرد در اردوها و مسابقات ذکر شده که با تشخیص کادرفنی همراه بود، به 16 نفر کاهش یافت.
اعضای این تیم بلافاصله پس از انجام آزمون های صبح امروز مرکز سنجش و توسعه قابلیت های جسمانی آکادمی ملی المپیک به شهر قم میزبان اردوی یازدهم خود اعزام خواهند شد. این اردو به مدت 15 روز ادامه خواهد داشت.
اسامی اردونشینان تیم ملی کبدی جوانان که در آزمون های آمکادگی جسمانی آکادمی حضور یافتند به شرح زیر است:
آرش اکبری، رضا میرباقری، میلاد جباری، محمدرضا کبودرآهنگی، احمد عسگری، امید خجسته، وحید رضایی مهر، محمدرضا شادلو، سعید اکرمیه، میلاد احمدی، امیر حسین بسطامی، حیدر علی اکرامی، امین قربانی، امیر حسین داوری، علی اصغر وفایی و محمد سجاد کیوانی نژاد.
همچنین سید جواد موسوی به عنوان سرمربی، رضا کمالی مقدم مربی، سعید کمالی مربی بدنساز، سید جواد نیک قلب مدیر تیم و ناصر جوانمرد به عنوان سرپرست، اعضای کادرفنی این تیم را تشکیل می دهند.
نخستین دوره مسابقات کبدی قهرمانی جوانان جهان طی روزهای ١٨ لغایت ٢٥ آبان‌ماه به میزبانی جزیره کیش برگزار خواهد شد.
۲۴ شهریور ۱۳۹۸ ۱۳:۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید