/ نمایش جزییات خبر

با ارائه 100 مقاله به دومین کنگره روانشناسی کاربردی در ورزش قهرمانی " چگونگی آمادگی روانی ورزشکاران بررسی می شود

با ارائه 100 مقاله به دومین کنگره روانشناسی کاربردی در ورزش قهرمانی "  چگونگی آمادگی روانی ورزشکاران بررسی می شود
دومین کنگره بین المللی روانشناسی کاربردی در ورزش قهرمانی با سخنرانی گنگ یان سین مسوول آماده سازی تیم های المپیک چین در آکادمی ملی المپیک وپارالمپیک گشایش می یابد.
به گزارش روابط عمومی آکادمی ملی المپیک وپارالمپیک، دکتر رضا رستمی از دانشگاه تهران و فتح الله مسیبی از کمیته ملی المپیک از دیگر سخنران کلیدی دومین کنگره بین المللی روانشناسی کاربردی در ورزش قهرمانی هستند.
همچنین  100 مقاله داخلی نیز به دبیرخانه دومین کنگره بین المللی روانشناسی کاربردی در ورزش قهرمانی ارسال شده است که از میان آنها 22 مقاله در بخش سخنرانی و 14 مقاله به شکل پوستر در این کنگره ارائه خواهد شد.
آمادگی روانی ورزشکاران تیم‌های ملی در مقابل استرس، هیجان، هوش و مهارت برای بهتر شدن فعالیتهای ورزشی  از عمده محورهای مقالات این دوره هستند.
گفتنی است، ده مقاله خارجی نیز برای شرکت در این کنگره ارسال شده است که چهار مقاله از کشورهای مالزی، هند و عراق برای ارائه در این کنگره پذیرفته شده است.
دومین کنگره بین المللی روانشناسی کاربردی در ورزش قهرمانی با هدف آمادگی روانی ورزشکاران و تیمهای ملی در مسابقات ملی وبین المللی طی روزهای 14 و 15 بهمن ماه در آکادمی ملی المپیک وپارالمپیک برگزار می شود.
۷ بهمن ۱۳۸۷ ۱۱:۳۱
تعداد بازدید : ۲,۸۹۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید